Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném felújítani a ruhatár...

Szeretném felújítani a ruhatáramat! Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Tehát én egy 13 éves lány vagyok. A barátnőim nagyon csinos divatos és márkás :( ruhákat hordanak. Nem szeretnék kilógni a sorból én sem.

Tudnátok ajánlani ruhaboltokat? Meg kicsit szégyellem, de sajnos nem vagyok tisztában annyira a mai divattal... Jöhetnek átlag, sportos és csinos ruhák is. + cipők is, mert azzal is bajban vagyok :'(

Ja és pénz kérdése nem baj, mert van ösztöndíjam így nem kell a szüleimet piszkálnom.

Nem tudom, hogy ez számít-e de azért leírom milyen az alakom. 170 cm magas vagyok, 53 kg nehéz. Az alakom egész jó. Kicsit egyellőre még körte alakom van. :)

Köszi a segítséget és légyszi ne ítélkezzetek!



2015. jún. 23. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A hozzákezdéshez tudok tanácsokat írni, de ruhákat linkelni nemigen tudok, mivel sem életkorban, sem stílusban nem állunk annyira közel (25 vagyok és metálos :D).

- Először is gondold ki, hogy nagyjából milyen ruhákat szeretnél, milyen stílus tetszik ami még jól is áll, legyél tisztában azzal, hogy ami a barátnőidnek jól áll, az neked nem biztos hogy jól fog.

- Aztán nézd át a jelenlegi ruhatáradat: mi az, ami marad, mi megy? Nadrágoktól ahogy nézem felesleges megválni ha nem nagyon tropa, évek óta ugyanaz a csőgatya a divat és nem is lehet ránézésre megmondani, hogy márkás-e. Az alapdarabok, egyszínű felsők, blézerek is szerintem sokáig hordhatók. Akár össze is írhatod, hogy milyen típusú ruhából kb. hány db. fog kelleni. Gondolj a ruhák funkciójára is, tehát buliba menő cucc lehetőleg kevesebb legyen, mint suliba járós, mivel utóbbi helyen mégiscsak több időt töltesz el.

- Nézelődj neten vagy az üzletekben előzetesen a kínálatról és az ár-érték arányról. Igyekezz minél olcsóbban megkapni az adott holmit, most pl. baromi nagy leárazások vannak a legtöbb plázás üzletben (én minap a H&M-ben éltem ki néhány vágyamat, kb. negyedéért vettem meg olyan cuccokat amiket amúgy drágállottam).

- Ne ess túlzásba! Ha valamiből nem találod meg az első látásra szerelem ruhát, akkor ne vegyél meg helyette egy kevésbé tetszőt, csak azért mert azért jöttél! Várj egy kicsit, míg cserélődik a készlet vagy nézz el máshová is, lehet hogy a tökéletes ruha nem elsőre, hanem a 2. vagy 3. alkalommal jön szembe.

- Ha nem veted meg a turit, akkor azt is ajánlom, a Hádákban pl. márkás cuccokat vehetsz jelentős kedvezménnyel.


Ennyit tudnék tanácsolni, linkelni meg majd fog az aki jobban ért a tini divathoz (:

2015. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tucat ruhaboltok,ahol gondolom a barátnőid is vásárolnak: New Yorker,H&M,bershka,tally weijl,c&a..több nem jut eszembe :(

ezek nem annyira drágák.. :)

2015. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A H&M- ben vettem már pár pólót is meg a telly weijl-ben 2 nacit is. :)
2015. jún. 24. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézegess neten képeket a divatról. Egyébként nem kell márkás ruha ahhoz hogy jól néz ki. Sose értettem miért egy flancos cetli határozza meg a ruhában hogy jó vagy sem. Lehetsz csinos egy turkált vagy kínai ruhában is. És nem mindig igaz hogy a márkás jobb minőség. ;)

Azt tudom még tanácsolni hogy ne dobj ki semmit, próbáld a jelenlegi ruháidat felújítani. Rengeteg ötletet találhatsz neten (diy clothes, cut clothes stb. címszó alatt).Így még egyéni is lehetsz, nem kell beállni a sorba. Főleg ennyi idősen:)

2015. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!