Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gázos a rövidnadrág-hosszúzokn...

Gázos a rövidnadrág-hosszúzokni kombó?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
eléggé
2010. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen. És a kombó szó is.
2010. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Az attól függ hogyan van tálalva. Ha szép vékony és egyenes a lába a csajnak akkor nagyon szexi tud lenni. Persze csak ha olyan angol lányosan öltözködsz.


[link]


[link]


[link]

2010. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
23:55 ki mondta, hogy lányról van szó? lánynál a rövidgatya magában is gáz, nem hogy hosszú zoknival...
2010. márc. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Focistáknak nem gáz!:-)De nekik is csak a focipályán áll jól!Szóval ha ilyet felveszel akkor irány a pálya!:-)
2010. márc. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

01:31

hogy-hogy gáz egy lánynál a rövidgatya?

2010. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kockázatos. Amiket az egyik hozzászóló belinkelt képeket, azokon jó, de a valóságban a térd fölötti szokni folyton lecsúszik, nehéz hozzá megfelelő cipőt találni, mert ha elüt az nem jó... Ja, és szerintem a harisnya kötelező hozzá még így is, mert különben nagyon útszéli tud lenni a hatás.

De a rövidnacit inkább valami vastagabb harisnyával viseld inkább...

2010. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem gáz egyáltalán én is szoktam csak ahoz úgy is kell felöltözni.tehát edzőcipőhöz ne vegyél fel hosszúzoknit meg ilyesmi.alacsonyszárú max hosszúszárú tornacipőhöz vagy deszkás cipőhöz és a bőnadrág ami mindenképp kell.a hosszúzokniból is olyat kell venned ami 3/4-ed lábszárig ér de semmi csicsa csak egy kettő max 3 csík vagy sima fekete vagy fehér. itthon nem tudom hol lehet venni nem nagyon láttam még de bécsben sok helyen lehet venni.
2010. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan parasztbácsikás kinézetelű,ha bokáig fel van húzva a zokni rövidnadrághoz. Titokzokni,vagy lefele gyűrt zokni inkább néz ki jól rövidnadrághoz szerintem. Én cikinek érezném,ha fel volna húzva a zokni.70 es években volt az ilyesmi divat. Bár még a focisták lábán is szerintem bénán néz ki,bár a sipivédő az kell alá nyilván.
2010. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!