Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti ilyen időben...

Lányok, ti ilyen időben (szeles, esős, hűvös) vesztek fel szoknyát?

Figyelt kérdés

és szerintetek hülyén nézne ki egy fekete skater szoknya egy ehhez hasonló fazonú cipővel?

[link]


2015. jún. 25. 13:00
 1/5 anonim válasza:
Szerintem az idő nem akadály,de fekete szoknyához én inkább nem vennék fel ilyen virágos cipőt.De mondjuk ez függ a felsőtől is amit fel szeretnél venni hozzá.
2015. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán. Egyrészt nincs olyan hideg, tavasszal-ősszel 20-22 fokban simán járunk szoknyában, csak a 30 fok után tűnik nagynak ez a lehűlés. Ilyenkor húzok egy vékony harisnyát és zártabb cipőt.
2015. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. mivel a szél felfújja. És nem akarom közszemlére tenni azt, ami alatta van.
2015. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, nincs olyan rossz idő, tavasszal is hordtam ilyen időben szoknyát.

És nem, ez tök jól nézne ki. :) De ha ilyen mintás a cipő, akkor egyszínű felsőt húznék hozzá, ami vagy fekete, vagy olyan színű, mint a cipőn valamelyik szín.

2015. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy pont ma teszed fel ezt a kérdést, amikor már jó idő van :D (felénk legalábbis)

Szoknyát veszek fel szeles, esős, hűvös időben is, de nem skater szoknyát, mert az felfújja a szél. Egyébként jól nézne ki, amit írsz, de ne szeles időben vedd fel szerintem.

2015. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!