Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha valaki műbőr kabátot...

Ciki ha valaki műbőr kabátot visel?

Figyelt kérdés

Nem szokott problémát okozni az öltözködés, de kíváncsi lennék, hogy mennyire ítélkeznek az emberen, ha nem bőrből van a kabát, ami rajta van. Mert eredetire most nem futja, de tavasszal valamilyen kabátban még járni kell. Nagyon észrevehető a különbség? Fel lehet venni bárhová?


26/ L


2010. márc. 2. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én is műbőr kabátot hordok. :)

és szerintem nem ciki.

vagy ha valaki lecikizne , mond azt hogy nagy álatvédő vagy :)

2010. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm a választ és várom a többit is.

Nem hinném, hogy úgy nyíltan szólnának érte, de gondolatban biztos átfut egy-két gondolat az agyakon.

2010. márc. 2. 13:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy műbőr kabátom... Szerintem egyáltalán nem ciki és én pl nem tudom megkülönböztetni... Akinek meg ilyesmi átfut az agyán, menjen már valahova..drága az eredeti bőrkabát, örüljön a fejének,aki meg tudja venni és annak,hogy annyira ráér,hogy ilyeneken gondolkozzon.

Nyugodtan hord, ha szereted és ne foglalkozz a sok idióta véleményével, csak érezd jól magad benne.

2010. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy bőrkabátom sincs, csak műbőr, mert utálom a szagát =S valahogy hányingerem lesz tőle

szerintem egyáltalán nem ciki a műbőr

2010. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, én is úgy gondolom, hogy nem mindenki teheti meg, hogy eredetit vegyen. (s én sem tudom megkülönböztetni az eredetit a műbőrtől, csak a címke alapján, így mindig félnék, hogy kifizettem egy rakás pénzt egy bőrnek mondott kabátért, ami nem is az.)

S remélem igazatok van, hogy műbőr kabátban is lehet az ember stílusos.


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, de ha valakinek még van véleménye, szívesen veszem.

2010. márc. 2. 13:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem műszőrme van... egyáltalán nem észrevehető... sőt pl a Newyorkerben is van műbőrkabát, ami tök jól néz ki és senki nem fikázna érte h nem igazi!!!
2010. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem ciki.Ez iden tavasszal nagy divat.Mindenki azt hord,aki megteheti hogy vegyen maganak.Persze az nem olyan draga mint a bor,de nekem ennek ellenere meg mindeg nincs...:(

Azt tenyleg barhova felveheted.

2010. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akik ilyen kabátot hordanak 90%-a műbőrt vesz!

Most tényleg ez a divat. Csak arra kell figyelni, hogyha már műbőrt veszel, akkor igényes legyen és szinte ne lehessen különbséget tenni, hogy ez most bőr vagy műbőr.

Egyébként nekem is van műbőr kabátom, de senki sem veszi észre hogy az lenne...

2010. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Igen nagyon ciki.Inkább ölj meg egy állatot csakhogy legyen egy jó kis kabátod és , hogy a sznob barátaid ne szóljanak be.

Hülye kérdés,hülye válasz.

J.G

2010. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Minden kedves kommentelőnek köszönöm a válaszokat! Még kedves utolsó neked is. Lehet, hogy a tiniknek mindegy, hogy mit vesznek fel, hogy néznek ki de nekem nem. Nem szeretem égetni magam.


Ha valakinek van még hozzászólása szívesen fogadom.

2010. márc. 2. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!