Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátot vegyek? 15/f

Milyen kabátot vegyek? 15/f

Figyelt kérdés

kb 168cm vagyok, elöl félre vasalt , hátul kócos haj(felszoktam zselézni)

milyen kabátot veegyek?


2010. márc. 2. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Átmeneti kabátot akarsz, akkor lezseret,de kissé macsósat. Nézzél szét centerekbe, dirrekt férfi üzletekbe. Menő dzseki is bejöhet neked.
2010. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és bőr vagy szövet kabátot vegyek? gondolom a síkabátot hanyagoljam, most azvan mert 1 éve mentünk siélni és megmaradt...
2010. márc. 2. 15:44
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Ne vegyél kabátot,tavasz van. Ja meg a hajadat se vasald. Amúgy hülye kérdés.
2010. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

most levan értékelve 1 csomó kabát:D

de átmeneti is jó :)

2010. márc. 2. 16:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen a stílusod.

ha kicsit deszkásabb, lecsuszott gatya akkor szerintem mehetnek ezek a vans,fox kabátok.

viszont ha elegánsabb stílusod van, akkor én a zarat ajánlanám. nagyon jó bőr, sőt még vászont kabátok is vannak. és aki zaraban vásárol kabátot rosszul nem nézhet már ki.

2010. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
deszkásabb :)
2010. márc. 2. 18:02
 7/14 anonim ***** válasza:
bőrkabát v vmi szőrmés:D
2010. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Ha normális lennél,nem érdekelne ennyire egy retkes kabát.Engem lány létemre fele ennyire se érdekel...Tizenéves divathomár.Vegyél olyat amilyen a többi birkának van!
2010. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bőrkabát
2010. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tegnap 19:24: te meg egy tapló vagy, hogy így ráförmedsz arra, aki egy kicsit is ad magára. az egy dolog, hogy Te LÁNY létedre leses.arod, hogy hogy nézel ki.


bőrkabátot ne vegyél szerintem, az nem 15éveseknek való.

inkább akkor én maradnék ennél a vans vagy fox stílusnál. bármelyik deszkás boltba vannak, de még talán a zarába is vannak egy kicsit lezserebbek. szétkell nézni:)

2010. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!