Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornacipő-farmer stílusból...

Tornacipő-farmer stílusból nőiesedés?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és megragadtam ezen a szinten :D ha csinosabbra kell venni az öltözéket, akkor tornacipő helyett felveszek egy babacipőt.. az a baj hogy a net tele van ilyen "ötletekkel", de mindig ilyen extrém magassarkú, rövid egybe ruha, óriási kiegészítők.. :D és én azt még túlzásnak érezném magamon.. (magassarkúban menni sem tudok:\) Lányok, ti hogyan kezdtetek el "nőiesen" öltözködni? mikor voltak az első lépések? :)
2015. jún. 27. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, még annyi, hogy fiatalabb koromban a szőrtelenítés után a lábamon mindig piszkáltam, vakargattam a begyulladt szőrtüszőket, és mára elég csúnya, foltos, pöttyös a lábam, nem is mutogatom szívesen őket :( szóval pl. rövidnadrágot csak otthon veszek fel..
2015. jún. 27. 12:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a ruhatár frissítés, de csak addig menj, el, amíg nem érzed, hogy egy kicsit erőltetett az egész.


Ne akarj megszabni feltétlenül egy irányzatot, hogy akkor most "oké, innentől nőies leszek". Hisz hiába, ha lehet, hogy neked ez nem fekszik.

Azt vedd meg, ami tetszik, amiről érzed, hogy a tiéd, te vagy, és kényelmesen éreznéd magad benne. Ne akarj görcsösen más lenni. Majd kialakul. Ha tényleg készen állsz arra, hogy nőiesebb lény, ezen nem kell majd gondolkodnod, hisz automatikusan az fog majd kelleni. Nem fogod érezni a változást, átmenet lesz. Szerintem :)

2015. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy kezdtem, hogy vettem szoknyát, de látom, hogy ez nálad nem opció. A harisnyás időben majd megpróbálhatod, semmi extrát, valami hétköznapit, amihez mennek a jelenlegi ruháid. Nekem ebből alakult ki valamennyire, ha ruhát kell felvennem, már áll is rajtam valahogy, de magassarkút továbbra sem hordok, a kiegészítőktől is tartózkodom, mert nem értek hozzá. Másokon látom, mi tetszik, de csak úgy, a boltban, semmi. Van egyszerű nyakláncom, gyűrűm, fülbevalóm, és ennyi.


A szoknya után pedig megtanultam sminkelni. Ha muszáj kinézni valahogy, akkor babacipő, szoknya, valami unalmas felső, vékony nyaklánc és smink.

2015. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vegyél fel olyasmit ami neked tetszik és nőies, szoknyák főleg, az meg hogy heges a lábad teljesen lényegtelen, az enyém is olyan, senkit nem érdekel, de hámlasztással el is halványodnak a hegek ha annyira zavar. Magassarkú az szerintem alap dolog egy nőnél, de ne a tűsarkú 10 centis rémségekre gondolj, de 5-6 centisekben még normálisan lehet járni, gond nélkül. Vastag sarok most divatos meg a wedge is. Azok kényelmesek.
2015. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, én nagyon fokozatosan csináltam. Szerintem kezdheted azzal, hogy a tornacipőből választasz egy nőiesebb mintát, pl. virágosat, megtartod a jól bevált, biztonságos farmert, de pl. a fölsőből megint kinézel egy kivágottabb, lágyabb anyagú, virágmintás darabot. Aztán ha rájössz, hogy ezek jól állnak, akkor menj el boltokba és próbálj fel olyan ruhákat is, amiket elsőre meg nem vennél. Nem is kell, csak próbáld fel, és nézegesd magad! Aztán egyszer találsz egyet, amibe beleszeretsz és kényelmes is. :) Én így voltam vele valahogy, és most sokkal nőiesebb és elégedettebb vagyok, bár a társadalmi konvenciók szerint még mindig sokkal lazábban öltözködöm, mint az ilyen ultranőcis csajok. De így érzem jól magam, ha ennél vadabb dolgokat vennék fel, akkor már megint nem önmagam lennék. Szóval kísérletezz boltokban, amíg rá nem találsz arra a vonalra, ami megfelel!
2015. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!