Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanság miért van az hogy...

Mostanság miért van az hogy egy kézen nagyon sok karkötőt hordanak?

Figyelt kérdés

Honnan indult ez a stílus? Van-e valami jelentése?

Én nem értem miért jó ha sok szart egy kézre felhúznak. :D :D (Gumis karkötő,barátságkarkötő,szilikonos karkötő,hajgumi,bőrkarkötő... sorolhatnám.)



2015. jún. 27. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy cikk róla

2015. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ennek a cikknek semmi köze a kérdéshez.


Kérdező: szimplán ez tetszik nekik. Én is hordok karkötőt, a bal kezemen bőr, a jobb kezemen pedig egy fekete hajgumi, aztán ennyi. Sokan vannak, akik minél többet akarnak hordani, mert ez tetszik nekik. Anno a gimiben nálunk is volt olyan, akinek minimum 15 karkötő volt egy kézen, én sem értettem, dehát ha nekik ez tetszik, akkor hajrá.

2015. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is az egyik barátnőm tavaly egyszerre vagy 8 karkötőt hordott a karján (de csak bőrt!), és mindenki ámuldozott, hogy mennyi karkötőt hord... szerintem szimplán csak feltűnési viszketegség...
2015. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm egy-két éve valami huszonakárhány karkötőt hordott egyszerre. Én meg gáznak éreztem, hogy én csak egyet vagy annyit se. :D
2015. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!