Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni Békés megyében...

Hol lehet venni Békés megyében olyan Bob Marley féle kerek, kötött sapkát?

Figyelt kérdés
Nagyon teccik de sehol sem találok. Segítsetek lécci. Köszi előre. Jah, és ha nem tudjátok milyen akkor linkelek képet csak írjátok meg hogy hogyan kell..xD
2010. márc. 2. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Gondolom erre gondolsz. Sajnos nem tudom, hol lehet venni, de remélem azért a link segít annak, aki békési. (ja, és a linkelés pofonegyszerű: csak rákeresel az adott oldalra, kijelölöd a teljes webcímet, másolod, és beilleszted a kívánt helyre. Remélem, érthető:))

2010. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
azt, h békés megyében hol lehet kapni, így hirtelen nem tudom (pedig csabai vagyok), de általában "kirakodóvásárokon" vagy pl. régebben volt a Cakaj környékén egy utcai árus, aki mindenféle nyakláncot, meg marihuánáskendőt meg hasonló borzalmakat árult, sztem nála is lehetett kapni... nézd meg, hátha valahol még árul... ja meg "etnoboltokban" is lehet általában kapni... már régen voltam otthon, nem igazán tudom már, milyen boltok vannak arrafelé... :)
2010. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi.(: én azt olvastam h h&m-ben és c&a-ban van de elég messze van tőlünk: DD de majdmegnézem a C&a-ban. és köszi a segítséget.
2010. márc. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!