Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Bejön a fekete style?...

Lányok! Bejön a fekete style? Kép! Gatya, sapka, felső.

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 30. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jön be. Mondjuk én nő vagyok, nem lány, lehet, ez a gond. :O
2015. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát, a képen ez így elég swag-es (van amelyik lánynak beön, de inkább ne), szóval a kalapot rakd normálisan (fordítsd meg), s akkor oké. Az a nadrág egy kicsit fura, de elmegy. Ez az én véleményem. Nekem nagyon bejön a fekete a fiúkon. Én lány vagyok, de általában feketébe járok :)
2015. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért nem jön be ?
2015. jún. 30. 09:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 15 éves korig lehet bejön a lányoknak. Afelett már - ne haragudj meg -, de inkább nevetséges ez az összeállítás. A cipő még jó.


Lehet én már öregnek számítok a 20 évemmel (:D), de nekem speciel ha már all black style, akkor ez jön be:


[link]


[link]

2015. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Teljesen egyetértek! :D
2015. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 képzeletbeli válasza:
Amúgy figyelj, ha neked tetszik, akkor hordjad, mert a lányok először lehet, hogy a külsőd alapján fognak megítélni, de aztán úgyis a belsőd dönt el mindent. Ha vicces vagy, és jó a személyiséged egy kukás zsákban is parádézhatsz. Egyébként ha így akarsz öltözködni, ahhoz szerintem kell egy jó adag önbizalom, és "szarok a világra" önérzet, viszont az, hogy a gyakorikérdések.hu oldalon próbálod kideríteni, hogy bejön-e a csajoknak a szerelés, hát az nem éppen erre vall :D
2015. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én imádom, ha egy fiún fekete van, de nem ebben a swag stílusban. ha már fekete, akkor fekete farmer, póló/ing. az ilyen feltűnési viszketekségben szenvedő fiúkat meg elkerülöm. tanuljon eg rendesen öltözködni, vegyen vissza az egójából, és utána tudunk komoly beszélgetést folytatni! én az ilyen göncökben járó fiúkat nem tudom komolyan venni, ahogy a kakastaréjosokat sem.
2015. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez olyan páwa-swag kombó. a 4.-el eggyet értek mert ha feketéről van szó akkor az legyen normális fekete.lehet hogy valakit ez vonz de engem nem. de ha csajozás miatt akarsz ilyet hordani akkor írj rám
2015. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez borzalmas. Amúgy meg full feketét gyászoláskor szoktam hordani. Lehangoló egy szín.
2015. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a 4.valaszolonak igaza van.
2015. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!