Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is dedós ez a...

Szerintetek is dedós ez a táska, mert gimibe megyek és egy elég nagy pakolós táskát akarok de csak eddig egyet találtam ami tetszett de anyukám szerint dedós?

Figyelt kérdés

Így néz ki a táska: [link]

Véleményeket kérnék erről a táskáról és ha lehetne akkor linkelnétek nekem pár pakolós táskát. Előre is köszi (^3^) :3



#Pakolós táskák
2015. jún. 30. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nem dedós, szerintem, nekem hasonló mintás háti zsákom van cicásban. : D 25L
2015. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem dedós, ha mondjuk 2 vállas lenne a táska, mint amit az elsősök hordanak és azon lenne ilyen minta, akkor az már dedós lenne.
2015. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ♡ :)
2015. jún. 30. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rendes hátizsákot hordtam végig, mert így is gerincferdülésem van, nem hiányzott még a féloldalas táska is hozzá... Nem tudom, dedós volt-e, és nem is érdekel.

Szerintem ne foglalkozz ilyen butaságokkal. Ha tetszik, vedd meg, és kész.

2015. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az,ha tetszik,batran megveheted.
2015. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát ha tetszik, akkor vedd meg. De ha engem kérdezel, ez szörnyen ízléstelen és a saját gimis élményeim alapján biztos jó néhányan kiröhögnének vele, meg el leszel könyvelve gyerekesnek és elég nehéz lesz kitörni ebből a szerepből. Gondolom pár év alatt nem lettek sokkal kedvesebbek a gyerekek. :D

Még minta nélkül okés lenne. De ha sok cuccod lesz, ne válltáskát vegyél, mert eleve kényelmetlen cipelni és hiába nagy, úgyse fér bele minden és elég rossz, mikor a füleden is cuccok lógnak, nincs szabad kezed, mert kell edzős cucc, váltócipő, délután nem kell a kabát, stb. Egy hátizsákkal könnyebb az élet és vannak tök jópofa darabok is, érdemes megnézni. :)

2015. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
GImiben millió nehéz cuccod lesz, szóval hátizsákot vegyél, ilyet amit linkeltél úgysem fogsz 2 napnál tovább hordani, mert nem fogod elbírni, leszakad a kezed, vállad tőle. Ezt azért elsőként kellene figyelembe venni.
2015. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van ugyanez a fazonú táskám, de más mintával. Szerintem alkalmatlan mindennapi hordásra, nagyon kényelmetlen a fogója + a hozzá tartozó vállpánt is. Én akkor használom, ha 2-3 napra elutazunk valahová. Egyébként belül elég nagy, inkább utazótáskának való. Esetleg, ha élőben akarod megnézni vagy más minták közül válogatni, az Ázsia Center (amennyiben pesti vagy) és más kínai áruházak is tele vannak vele.
2015. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!