Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugyanazt a melltartót hányszor...

Ugyanazt a melltartót hányszor illik felvenni, mielőtt kimosnánk? Csak egyszer, vagy kétszer is lehet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

En altalaban egyszer veszem fel, a polokat is.

Ha ketszer veszek fel egy melltartot, akkor elozo nap keveset volt rajtam.

De szerintem nem lesz semmi bajod, ha ketszer veszed fel

2015. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
En akár többször is ha nem izzadok bele
2015. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
En is tobbszor,mivel nem vagyok izzadekony. Nem szamolom,hany alkalom,mert egy het alatt is sokszor cserelek melltartot(szeretem varialni a szineket 😊)
2015. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sose jut eszembe többször felvenni, kivéve, ha csak sétáltam benne félórát (itthon szoktam lenni s itthon nem hordok). Van elég, kicsi, nem foglal sok helyet a szárítón, a testemhez közeli ruhadarabokat egy nap után szoktam mosni, ahogy a pólót is.

De ha valakinek többször is OK, az sem zavar, nekem mindig egyértelmű volt, hogy egyszer. Nem vagyok izzadós.

2015. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
én többször is felveszem. nincs is annyi melltartóm, hogy minden nap mossam. de ha beleizzadok, akkor egyértelmű hogy nem veszem fel többször.
2015. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Én minimum ötször felveszek egy melltartót mielőtt kimosom, nem büdösödik be úgy mint egy póló, én nem érzem kellemetlennek. Ilyenkor nyáron más a helyzet, ha nagyon beleizzadok, akkor nyilván kimosom egy használat után is, de ez nem olyan gyakori.
2015. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha húzós volt a nap, vagyis nagyon aktív voltam akkor egy használat után kimosom. Ha bulizni megyek az is csak 1x van rajtam. De egy könnyebb nap után, ha nem csináltam semmit igazából meg nem volt nyári dög meleg akkor nem hajítom azonnal a szennyesbe.
2015. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!