Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok olyat csinalni hogy...

Szoktatok olyat csinalni hogy megvesztek egy alkalmi ruhat egy buliba felveszitek és 2 nap múlva visszaviszitek a boltba? Mennyire gykori ez nem gyanakodnak az eladók?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Eszembe nem jutna ilyen proli dolgot tenni.
2015. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezrek teszik, nekem kb. minden ismerősöm. Vizsgára öltönyt, majd nyárra ruhát, két hónap múlva őszi cuccot, télre kesztyűt stb.

A Shameless sorozatban csinálták ezt. Akkor csak lestem, azt szép lassan rájöttem, hogy bizony ez a "valós élet", és jelen van a mindennapokban.

2015. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Shameless... mondta az első, hogy proli dolog.
2015. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a Shameless jutott eszembe, egyébként az Usában ez jobban megy mint itt
2015. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem csinálok ilyet, örülök ha nagy ritkán találok egy ruhát ami tetszik, szóval tuti nem vinném vissza.
2015. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Manapság egyre többen csinálják ezt, de én nem tudnék tükörbe nézni ezek után, tényleg proli p.csás dolog. Inkább veszek turiban akkor, de nem lenne képem visszavinni azután, hogy jól beleizzadtam, hogy kérem vissza a lóvét. Amúgy nem hiszem, hogy annyira ciki lenne ugyanazt a ruhát felvenni több buliba, ha meg igen, akkor még mindig el lehet adni facebookon, vaterán.
2015. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden buliba ugyanazt veszem fel masok meg mndig újat aztán kérdezem hogy ennyi mindent megvesznek neketek mondják nem, mindig visszaviszik csak én parázos vagyok mert mi van ha az eladó megsejti ...
2015. júl. 1. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ööö. A ruhákon általában cimke is van. Cimke nélkül szerintem nem veszik vissza. Különben is, pofám nem lenne hozzá, hogy ezt megtegyem.
2015. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezt azok csinálják, akik a sznobizmus magasiskoláját próbálják követni, csak nincsen mögötte anyagi háttér. Ez így nem menő, hanem gáz. Nagyon gáz. Inkább veszem fel ugyanazokat a cuccokat, és fetrengek önfeledten a fűben, minthogy feszengjek egész este, hogy lesz a ruhán egy folt.

Szánalmas felszínes világ ez.

2015. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na banyek, most felnyitottátok a szemem, hogy telik rengeteg lánynak mindig újnak látszó, szép ruhákra, miközben egy élelmiszerboltban fukarkodnak kiadni pénzt még egy kiflire, vagy megy a siránkozás, ha 300 Ft-al több lett a rezsi. Két volt lány lakótársamból indulok most ki. Mondjuk nekik az életcéljuk az MLM-ezés, mert ott munka nélkül utazhatják körbe a világot és dől a lé a számlájukra amíg szürcsölgetik a koktélt a tengerparton. Legalábbis ezt hiszik :D


Egy pasi...

2015. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!