Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FONTOS! Melyik mérető derékmel...

FONTOS! Melyik mérető derékmelegítő az, ami nekem megfelele?

Figyelt kérdés

Derékbőség, vagy mi kell hozzá? Hány cm-től hánx cm-ig S, M, L, XL? (XS, vagy XXL már nem hinném, hogy az én méretem lenne. Inkább az M és az L esetleg XL között filózgatok.)

[link]


2010. márc. 3. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A pólóméretednél egyel kisebb méretű derékmelegítő a megfelelő,akárhol vettem mindenhol ezt mondták.
2010. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ha felmész a hippsy honlapjára, ott találsz mérettáblázatot, az nekem bejött

[link]

2010. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


A fenti ártól jóval olcsóbban.

2010. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, főleg a tegnap 19:17-esnek.

Csak van egy kis gondom.

Derékbőségem 68cm

Csípőbőségem: 107-110 (attől is függ hol mérem, mert a valódi az 110, de annyira ugye nem fogom lecsúsztatni, így inkább 107, 108)

Ami azt jelenti, hogy filózok az S, L, XL közt, vagy pont az M lenne jó? Amúgy egy derékre nagyon vékony alkat vagyok.

Utolsó, azért a te ajánlatodat is megnézem. De minőségben az van olyan, mint az általam említett honlapon?

24/N

2010. márc. 4. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel rugalmas anyagból van, ezért szerintem az S és az M között kellene döntened. Ha nagyobbat rendelsz, akkor el fog állni a derekadon, viszont kérdés, hogy mennyire nyúlik az anyag, hogy jó legyen a csípődre is.

Nekem nincs ilyen, úgyhogy nem tudom, hogy hány százalékot nyúlhat.

Talán az M-es jó lehet, mert a derékbőség értékét is úgy adták meg szerintem, hogy abba bele van kalkulálva, hogy nem alapállapotban ennyi, hanem ha már 1-2%-ot nyúlt, hogy ugye mindenhol szépen feszüljön.

Ha bele van ez számolva, akkor jó lehet az M-es is (meg akkor is, ha esetlegesen behúzott hassal mérted a derekad).

De lehet, hogy érdemes lenne elmenned egy boltba, ahol ilyeneket árulnak, megpróbálni, vagy csak magadhoz próbálni, meghúzogatni, hogy mennyire nyúlik, és ha már tudod melyik a jó, akkor hazamész és megrendeled olcsóbban a netről...

2010. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!