Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsó, de jó boltok Gyöngyösön?

Olcsó, de jó boltok Gyöngyösön?

Figyelt kérdés

Pakoltam a ruháim között és hát szívem szerint kb. a felét kidobnám.Csak akkor már alig maradna pár ruhám.Pl.:3farmerom van,kettőt kihíztam a harmadik pedig nagy rám,ráadásul a combján jön is szét...A pólóim kb. 40%-a fakó,bolyhos,szóval látszik,hogy régi.

De ez még nem is akkora baj.Csakhogy már nem is érzem jól magamat bennük.


Szeretnék 1-2nadrágot,4-5felsőt,ami tényleg tetszik,egy magassarkút,egy szoknyát,egy kis tavaszi "kabátkát".

Na,ha belegondolod nadrág az 3000Ft/db-nál kezdődik,pólók 1500Ft/db-tól vannak kb.,szoknya 3-4000Ft körül van,magassarkú 3000Ft körül kezdődik.A tavaszi kabátka,ha kell elhanyagolható.Ha ezt kb. ilyen áron meg tudnám venni,akkor is lenne kb. 20.000Ft,nekem viszont 5-6000Ft-m van.Talán anyum az egyik nadrágot,meg 1-2felsőt kifizetne,de akkor is elég húzós.

Hol nézzek szét,ahol viszonylag olcsón tudok venni ruhákat?


ui.:a turikat szoktam nézegetni,de nem nagyon látok mostanában olyan ruhát,ami tetszik:S

15/L


2010. márc. 3. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a turin kívül még a kínai boltokban találsz olcsón normális cuccokat. Plázában is van kínai, ott vettem pár jó pulcsit mostanság, meg szintén a plázában a Kenveloban. Én inkább neten szoktam rendelni már... ebay, vatera, teszvesz. Ahol épp megtetszik valami.
2010. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Én ma a Lionba láttam kiírva,hogy 30-50%-os leárazások vannak,csak siettem,de akkor lehet,hogy oda is benézek majd:)

Meg a plázába mindenképp:D

Hátha találok én is pár jó cuccot jó áron.

2010. márc. 3. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:

vagy nézz be a skálába ott is vannak jó dolgok, vagy ha netán hatvanba jársz akk ugorj be az ázsiába ott is vannak jó cuccok, meg hatvanban az ázsia mellett van kettő kínai még naon jó dolgok vannak ott szoktam én is vásárolgatni..

14/L

2010. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!