Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a magas derekú...

Mit gondoltok a magas derekú rövidnadrágról? Valamint milyen testalkatú lányoknak áll jól?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Magas, vékony, hosszú lábú kis/közepes mellű, lapos hasú lányoknak áll jól szerintem. Nekem tetszik, de csak ilyen alkaton. Persze sokféle van ilyen nadrágból is az ilyenek tetszenek pl.:

[link]

[link]

[link]


ezek nem:

[link]

[link]

2015. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mindenkin hülyén néz ki.
2015. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Pont olyan, mint amikor egy ovodasnak a nyakaig fel van huzva a gatyaja.
2015. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket hordani. Szerintem vékony és/vagy kicsi pocival rendelkező lányoknak áll jól :)
2015. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A HyunA alkatú lányoknak áll jól. Nem magas, de vékony és jók a mellei. :)
2015. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen külsejű lány veszi fel, mindenkin gyerekes és nevetséges

f18

2015. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, de a legkevésbé hülyén a magas, vékony lányokon néz ki.
2015. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

[link]

Nekem ilyen nadrágom van, pont ebben a színben. Kissé furán érzem magamat benne, de mások azt mondják, hogy jól néz ki az az összeállítás amivel hordanám.

Mellesleg 162 cm és 48 kg vagyok, nem érnek össze a combjaim.

2015. júl. 6. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek, imádom őket. :) A barátomnak tetszik, nekem csak ez a fontos. Egyébként 167cm és 47 kg vagyok, szóval egész vékony. Ha nem lennék vékony biztos hogy nem hordanék ilyeneket.

19/L

2015. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszenek, és mindenkitől csak dicséretet kaptam eddig. Szerintem nem néz ki óvodásan, csak össze kell válogatni, bohém, vagánytól egészen elegáns hatásokig terjed a skála ahogy én látom. 170 cm, 48 kg vagyok, szóval kimondottan vékony. Talán kicsit formásabb lányokon áll még jól szerintem de mindenképp feszes testen, nem szép ha bevág, én sem venném fel ha nem ilyen alkatom lenne.


22L

2015. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!