Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik ti mit gondoltok a maxi...

Samanta :) kérdése:

Pasik ti mit gondoltok a maxi ruhákról? Tetszik ha egy nőn látjátok, vagy jobban tetszene egy rövidebb ruha vagy nadrág és póló lenne?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ha a lányokon ilyet látok, persze alkalomtól is függ és egy ruhát tudni kell viselni.
2015. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. júl. 6. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz én lány vagyok de ha ilyet viselek rengeteg igényes bókot kapok a férfiaktól úgyhogy azt gondolom tetszik nekik a maxi ruha. :) Sokkal többen dicsérnek mint ha egy rövidebb ruha van rajtam. Legalábbis ez az én tapasztalatom. 21/L
2015. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszii:DD
2015. júl. 6. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
mi a fene az a maxi ruha?
2015. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Google a barátod:)

Én is szeretnék maxi ruhát felvenni,de nem hiszem,hogy előnyös lenne a 160 centimhez :(

2015. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 164 cm vagyok és szinte csak maxi ruhákat hordok nyáron. Én sem vagyok magas de tökre jól áll. Magasabb sarkú szandállal veszem fel. Ha fiú ismerőssel futok össze mindig megjegyzik hogy milyen csinos vagyok és megkérdezik hova készülök. Pedig ezek is sima nyári ruhák csak azért mert hosszú, olyan elegánsabb hatást kelt. Ha póló van rajtam nem bókolnak azonnal, szóval sztem tetszik nekik:)
2015. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igaz, hogy lány vagyok, de jók a tapasztalataim maxi ruha terén.
2015. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!