Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New yorker, time out kenvelo...

New yorker, time out kenvelo stílusból szeretnék átváltani elegánsra, de nem annyira hogy kosztümöt vegyek fel. Milyen boltokban kéne keresgélnem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
G Gecco
2010. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zara,Mango,Promod,Orsay,Reserved. Hiertelen több ötletem nincsen...
2010. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zara, Tally Weijl, Pimkie. De Zara főleg, mert ott a nőies, csajos, de nem olyan tinis cuccok tömkelegét találod :)
2010. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, be fogok nézni:-)
2010. márc. 4. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszarsz, de én még a tescot is ajánlom, nekem van egy jó pár F&F ingem, nagyon csinosak, és a minőségük sem rossz egyáltalán.

Most egy rövidujj és ujjatlan közti átmeneti ujjal rendelkezőt vettem ott, mély, de diszkrét kivágású, karcsusított, kicsit hosszabb, és halvány bézs-fehér vékony csíkos. Kellemes viselet.

2010. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért az angol turikat se felejtsük ki, találtam már ott vadiúj zara felsőket is :)
2010. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!