Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipő érné meg jobban...

Melyik cipő érné meg jobban és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. júl. 7. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
az első tartósabbnak néz ki
2015. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első jobban tetszik amúgy, meg szerintem ennyi pénzért talán megéri az árát, úgy gondolom:)
2015. júl. 7. 18:38
 3/8 dangergyerek válasza:
Szerintem egyik se. Ha divatos cipőt akarsz akkor a magasszárú converse v DC. Ha inkább szabadidő,sport stb akkor pedig a nike.
2015. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mustanggal kapcsolatban esetleg tapasztalt valaki olyat, hogy peregne az anyaga? Anno még valamelyik boltban láttam hasonlót, ami tetszett, csak pont az volt a problémája. Most kérdés, hogy ennél is jelentkezne-e ez a dolog...
2015. júl. 8. 07:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem a márkát szoktam nézni, hanem azt, hogy jól nézzen ki, tartós legyen, na meg persze legyen a méretemben:D
2015. júl. 8. 07:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a második jobban tetszik.
2015. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet mar kesö irok,de az Adidas anyaga eleg gagyinak tünik,a Mustangen meg a varras,es cerna amivel varrtak eleg silany minösegünek tünik.persze igy kepröl nem allitom,hogy nem eredeti,de en tuti nem rendelnem meg,hanem inkabb egy szaküzletbe vennem meg!Az a par 1000 ft(vagy meg annyi sem)nem er annyit,hogy 3 het utan a kukaba landol.
2015. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, nem későn írsz, és így átgondolva akár igazad is lehet...:)
2015. júl. 26. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!