Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki ez a...

Szerintetek jól néz ki ez a fajta fürdőruha (fatkini) egy ilyen testalkatú lányon? (Kép ) Mi a véleményetek róla? Kort és nemet is légyszíves!

Figyelt kérdés

Képek:

[link]


[link]


[link]



#bikini #fatkini.testalkat
2015. júl. 8. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól nem néz ki, de jobban néz ki ebben, mintha felvenne valami két madzagból álló valamit, amiben szabadon fodrozódna a háj rajta.

30F

2015. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
62%

Nekem személy szerint jobban tetszenek azok a fürdőruhák amiből kilátszik a köldök, legyen az bármilyen. Optikailag szerintem jobban nyújt.

34L

2015. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó.
2015. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jól, én egy nagyon picit talán vékonyabb vagyok, én is ilyet vadászok, de egyelőre nem sok sikerrel :(


22/L

2015. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első még elmegy, de a második és a harmadik olyan, mint egy kötözött sonka.
2015. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szép a lány arcra,talán azért találom szépnek,és elfogadhatónak ebben a fürdőruhában.Az első kép szerintem a legjobb,de nekem a másik kettő is tetszik,bár lehet hogy élőben megijednék ha két ekkora mell jönne velem szemben :)

17L

2015. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem néz ki jól, de valamit fel kell venni...
2015. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést, ha megbántott vele valakit, de aki ekkora, azt ne foglalkoztassa, hogy mi néz ki jól rajta... Semmi...
2015. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Azért megvitatnám a te gondolkodás módodat .Miért ne állhatna jól egy súlyfelesleggel "ellátott" lányon egy neki való szép ruha.Ezt igazán nem értem .De te valószínűleg annyira toppmodell alkat vagy ,hogy neked minden jól áll. Ha már így gondolkodsz akkor mondjuk aki vékony de olyan az arca mint a világháború akkor az ne sminkeljen és ne is öltözzön szépen mert így is úgy is ronda.Aki teltebb az átlagnál az ne öltözködjön mert úgy sem lesz jobb,vagy ha már itt tartunk akkor rögtön tűnjön is el a föld színéről mert neked bántsa a szemedet .Ha csak ilyeneket tudsz írni inkább tartsd meg magadnak!
2015. júl. 11. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!