Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » VANS cipősök ide!?

VANS cipősök ide!?

Figyelt kérdés

1 eve van meg a Vans-om, mai napig feltori a sarkam. Authentic, kivan belole a fel labfejem, szoval a bokazokni eselytelen..

Csinaltam mar mindent, vizbe aztattam napokig, hidegbe is melegbe is, szetbaktam kalapaccsal:D

Ugyan olyan szar... Csak nekem?! Mit csinaljak vele??

Ezelott Supram volt, elso nap leesett rola a sarkarol az S betu, par honap utan kezdett szakadni a varrasanal, pedig vigyaztam ra.

Ezt a kettot a Garage Store-ban vettem.


Viszont, a Players Roomban 4 evvel ezellott vettem egy Adidast, az meg mindig cipo, bar azt mar csak futasra, kutya setaltatasra hasznalom.

Vannak tapasztalataitok ezzekkel a boltokkal? Nektek is vannak/voltak ilyen problemaitok?



2015. júl. 9. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az megvan, hogy nem a boltban gyártják a cipőket?
2015. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vansom mindennapi utcai hasznalattol ugy kb 4 honap utan kezdett a talpa es a vaszon felso kozott repezdezni, es nagyjabol egy ev utan a vaszon is kilyukadna az ujjaimnal, de a sarkamat az elso par hasznalat utan mar soha nem torte ki, pedig volt h futottam is benne. szerintem a minosege egy ciponek nem a cipobolttol fugg, hanem markatol. az adidasok birjak a legtovabb tapasztalataim szerint.
2015. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet ERA-t kellet volna venni annak párnázott a sarka
2015. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves elso!

Ne OFF-olj, a kerdes nem ez volt! Menj, egyel inkabb spenotot.

Majd ha tudni fogom a gyarak nevet, akkor azt irom bele a kerdesbe, hogy a kis lelked tul tudjon ezen lepni.

Ket fele markam volt, mindketto szart sem ert, pedig nem a 10ftos kategoriak..

Szerintem ha neked is problemad lenne, a boltba mennel, nem a gyarba, nem?jade..

2015. júl. 9. 11:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy vans-em volt, igaz deszkások, azok több évet bírtak. autenthicet sosem vettem, akkor már inkább mesh felsőrész
2015. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#3as . nem azt kerdeztem mit kellett volna vennem, hanem azt, hogy mit csinaljak azzal ami van?! Látom gondok vannak a szavak értelmezésével
2015. júl. 9. 13:58
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem egy szürke vansom van és nekem is feltöri a sarkam. de én vettem ilyen "zoknit" amit balerina cipők alá szoktak venni. meg vannak kifejezetten vans cipőhöz zoknik
2015. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kérdező: kidobni, és venni párnázott sarkút
2015. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt jó pár authenticem. Valamelyiknél volt ilyen gond, valamelyiknél nem. Bokazokniban hosszú gatyával taposd ki, és egy idő után meg fog puhulni az egész. Amúgy annál jobban néz ki egy authentic, minél jobban szét van taposva, szóval hajrá :)
2015. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom 9es
2015. júl. 10. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!