Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/férfiak, szerintetek...

Fiúk/férfiak, szerintetek őszre melyik a legjobb sneaker? Nike Air Jordan 1 Mid-en, és nike Air Force-n gondolkodom, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az air force (ahogy az air max is) már lerágott csont. Ha csak ez a választási lehetőség, akkor az AJ1 legyen a befutó. Mondjuk én Vans párti vagyok, sokkal több különleges szín van belőle, sokkal kisebb az esély, hogy szembe jön az utcán. Nagyon fura (rossz értelemben véve) érzés amikor valami pont olyan cucc jön szembe. Persze lehet hogy valakit ez nem zavar, de ez már más téma. A válaszom eleje használható :)
2015. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van:) Az airforce...hat, majdnem mindenkinek olyan van, főleg ennek a Pesti 12 éves korosztálynak. A Jordan tetszik, bar nemtudom:D Addig meg van valasztasom csak kivancsi voltam mas véleményére is:) Nekem is van 1-2 vans ami nagyon tetszik, SK8-ra gondolok, de otthon meg nem nagyon talalkoztam veluk(boltokba):(. Viszont volt egy authenticem, ami kb 5 hónapot bírt, szóval nem volt túl hosszu élettartama, pedig imádtam!
2015. júl. 9. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Klasszikus darab az AF, bár ezzel is "elkövették" azt, amit az Air Max-szel (meg még pár másikkal) is: "kisajátított", a páwákkal azonosított cipő lett, amit a nem-páwa AF-esek (és Max-esek) nevében kikérek magamnak :D Imígyen az AJ-t mondanám. Nem mellesleg az is egy jó lépő, sőt...
2015. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!