Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel discoba L?

Mit vegyek fel discoba L?

Figyelt kérdés
Helló! Sokszor voltam mar discoba,csak most huvosebb van a kelletenel,es nem igazan tudom mit vegyek fel.szerintetek jo lesz egy feher csotop,fekete szoknyaval,es strasszkoves tusarku szandallal,meg egy kis borkabattal ami fekete? 168cm magas vagyok es vekony testalkatu,barna hajam. Ti mit ajanlotok?a hely nyitott.

2015. júl. 11. 04:28
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
egyébként nem tudom te, hogy vagy vele, de szerintem 8 éves korom óta senki nem mondja meg nekem, hogy mibe menjek, mert eltudom magam is dönteni.
2015. júl. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

A csotop az csőtop?

Ha igen akkor szerintem rendben vagy.Szerintem egyàltalán nem kur.vás,inkább sexy-party-s.

Amúgy a pasik imádják az ilyen cuccokat,meg a kurvi.ncás ruhákat is.De egy inggel,ha van,máris stílusosabb,elegánsan szexibb.De viszont ha ki akarsz tünni,a pasikat is meg akarod bámultatni,akkor csakis a fűzőtop!

2015. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!