Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki szeretném szakítani a...

Ki szeretném szakítani a nadrágomat úgy ahogy most divatos. Hogyan csináljam hogy ne nézzen ki hülyén?

Figyelt kérdés
köszi ha válaszol valaki:)
2010. márc. 4. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ollóval simán kivágod, és következő mosásnál már szép lesz, mert picit megbomlik :)
2010. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kivágod és utána kigúzogatsz körülötte néhány szálat... De sztem nem divatos amúgy.... Talán 4-5 éve volt nagy divat, akkor nekem is volt ilyen gatyám...
2010. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

A házilag kreált naci nem divatos és látszik, hogy házilag csinált.

Menj és vegyél egy szaggatottat mert csak égő lesz a saját gyártású farmered.

2010. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

nekiálsz egy gilette pengével,és arrig kaparászod,amíg ki nem lyukad,a többit a mosógép megoldja..amúgy a házilag készített sokkal egyedibb,és kreatívabb..az a ciki,ha veszel egy olyat,ami szembejön az utcán,és ugyanott vannak a lyukak,stb..ha meg meglehet csinálni házilag,minek vennél olyat?az enyém is házilag készült,mégis azt kérdik hol lehet ilyet venni,mert nekik is kell..kreatívnak,és egyedinek lenni nem ciki,sőtt,fel fognak nézni rád,hogy te csináltad!

úgy kell lenni a lyukaknak,hogy ne nézzen ki hülyén,hogy egyik oldalt van,akkor a másik szárán lejjebb legyen..

-- <-ez a nadrág teteje

- 0 <-itt kezdődik a szára,itt van egy lyuk jobbra

o - <-itt balra a másik száron

- 0 <-itt megint a jobb szárán

b b <-ez meg a cipőd! :D


remélem látod hogy értem!Hajráhajrá!

2010. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 maundrel ***** válasza:

[link]

itt képek vannak, nem tudom segít e. :)

2010. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne szaggasd ki, mert látszik, ha házilag csináltad ...
2010. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet csinálni könnyedén házilag is, és nem feltétlenül látszik, hogy házi, ha ügyesen csinálod. Persze vannak akiknek nem megy...
2010. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!