Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eddigi életed során mely...

Eddigi életed során mely márka tartós, jó anyagból készült rövidujjú pólójával (T-shirt) voltál leginkább elégedett? Mennyi ideig használtad? Kapható még?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy az elmúlt években nagyot zuhant a márkás (konfekció-) ruhák alapanyagának színvonala. Némelyik ismert világmárka egyenesen "ócsó kínai" színvonalat kínál, design szempontból is egyre gyatrább a kínálat. Mely márkák léteznek még, amelyek tartós, jó minőségű anyagokkal dolgoznak?

2015. júl. 12. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem T-shirt, lányként olyan fazont sosem hordtam, de 15 éve a GAS. Hogy ennek most milyen a minősége, azt nem tudom, mert megfizetni sem.
2015. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fruit of the Loom
2015. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kb 19 éves Budmil pólóm. Ugyanolyan, mint volt, pedig van használva- bár már évek óta csak játszós kategória itthon.
2015. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Acne. Nagyon jó a pólók szabása és az anyag minőség.
2015. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Volt egy Greysoft nevű márka, körülbelül 20 éve az újpesti piacon lehetett kapni (lehet, hogy máshol is, ezt nem tudom). Azok voltak a legtartósabbak, amikkel idáig találkoztam.


Évtizedekkel ezelőtt még a Levi's pólók is nagyon jó minőségűek voltak, ma már csak árnyéka régi önmagának a rövidujjú póló kínálatuk.

2015. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fruit of the Loom, ha jól írom. Na, azok bombabiztos pólókat gyártanak. Van 10 éves pólóm is tőlük, semmi baja, még csak ki sem fakult. Sima egyszerű, fekete, minta nélküli.

Igen, kapható még.

2015. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gildan, Oneway.
2016. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Pólóból Zara volt nálam a nyerő, prémium minőség, viszont ingekből bátran állítom hogy a van graaf a legjobb
2016. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!