Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Házilag lehet olyan most...

Házilag lehet olyan most divatos "hipózott" nadrágot csinálni? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

nemlehet.

vagyél newyorker-be

2010. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

marhaság. hogyne lehetne.

veszel egy nadrágot amit kb. nem sajnálsz, hipóval megcsinálod a foltokat, majd kimosod vagy kétszer 60fokon. lehet 90is de akkor tuti jól összemegy. elég sok fáradtság, de valamit valamiért :)

2010. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az milyen?amilyen a punkokon van?

fogsz egy szivacsot,és kreatívan összepecsételed..vagy kötsz csomókat a szárára,és egy pillanatra berakod a hipós vízbe,mielőtt megszíná magát kiveszed,kicsavarod,és kibontod a csomókat..lehet úgy is,hogy nem csomózod,hanem kis helyeken kötéllel megkötsz egy kis darabot,mint amikor a papírzsepit az orrodba akarod tenni,és azt a kis fület,amit így kapsz egy pillanatra a hipóba teszed,így lesz batikolt foltos,vagy jó erősen összekötöd több helyen,és az egészet belerakord egy pillanatra,ettől lesz az egész a fordítottja..

2010. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2010. márc. 5. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

hülyeség, hogy nem lehet.

én Domestos-sal csináltam. betettem a kádba a nadrágot és ráöntöttem foltokban. vártam vele kb 10 percet és kimostam és kész is

2010. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ez vicces :))

én egy kis vederbe tettem hipos vizet s abba begyömöszöltem a nadrágot s jól belenyomtam párszor. nagyon jól jött ki.

2010. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

divatosat milyenre gondolsz olyanra amit a pankok hordanak?

mert akkor lehet én megfogtam valam iszar farmet a kertbe letettem a betonra ráöntöttem megráztam a gatyát megvártam amig beszivja vagy ki nemtm ... és készen volt és szerintem azt a nadrágot vannak ezek a mittomén milyen használtruhás cuccok veszel 2 nadrágot tök olcsón meg minden és megcsinálod habár én egy munkásnadrággal csináltam de mindeg és sok szerencsét :)

2010. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!