Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy fehér műbőrkabátom....

Van egy fehér műbőrkabátom. Mivel lehet leszedni róla a tollas foltot?

Figyelt kérdés
Egyik nagyon okos oszt. társam úgy gondolta vicces...vízzel nem jün le.És csak úőgy próbálkozni nem akarok mert félek h ha olyat használok kimarja:S ötletek?
2010. márc. 4. 18:11
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért=/ nem figyeltem oda:S
2010. márc. 4. 18:13
 2/4 anonim ***** válasza:
álítólag ha hajlakkot fújsz rá és úgy kened le akkor lejön. legalábbis a tiszta a lakásod? ban(asszem ez a címe, a viasaton megy xD)a fehér táskáról így szették le a foltot. és ott saimán egy törléssel lejött. de én még nem próbáltam, szóval csak ennyit tudok mondani:)
2010. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
körömlakklemosó.
2010. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a hajlakk inkább fixál, ne próbáld ki, a körömlakklemosó pedig bizonyos műanyagokat old, úgyhogy azt se javaslom.

szerintem amúgy a sima szappanos langyos víznek le kéne hozni, de ne dörzsöld. Esetleg alkohollal is megpróbálhatod, mert ha olajbázisú vagy alkoholos volt a tinta, akkor leszedi...

Ha nem emgy így se, akkor pl deichmannban lehet kapni műbőrtisztítót, próbáld azzal.

2010. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!