Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen drága a fehérnemű?

Miért ilyen drága a fehérnemű?

Figyelt kérdés

Németországban élek. A New Yorkerben szeretek vásárolni, aárban itt a legjobbak a dolgok. A melltartóikat imádom, egy évet is simán kibírnak. Viszont drágák, 12-14€ között van minden (3-4 ezer Ft). A bugyikból 3 darab 10€ (3000Ft), és ugye ebből nem csak 3-4-et vesz az ember...


Miért ilyen drága?


2015. júl. 13. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

itthon is ennyi,és gondolom Németben nem 90e nettóból élsz.

nézz a kik-ben akkor,ha ez neked drága.

2015. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Elég csóró vagyok és amúgyis piacon és kínai boltban veszek fehérneműt, de ezzel együtt nem tudom drágának tartani azokat az árakat, amiket írtál. Miért mennyi legyen egy bugyi vagy egy jó melltartó, 100ft?

A régebbi melltartóim már 10 éve is belekerültek egypárezerbe (jó melltartót szerintem nehezebb venni, mint jó bugyit, így azokat annak idején boltban vettem, 1-2 OK darab sikerült kínaiban, megteszi az is, de a régiek a kedvenceim. sose kopnak el, úgy tűnik, igaz, sok éve nagyon ritkán hordok melltartót, itthon vagyok és kényelmesebb nélküle, haszna úgysincs, sőt)...


A mai divatos lányok tízezrekért vesznek bármit, gondolom, a fehérneműik is drágák, na az már nekem felesleges, de a fenti árak nem.

Amúgy a párszáz forintos bugyik is képesek rengeteg évet bírni, pedig azokat, ugye, használom, nincs belőlük több tucat.

2015. júl. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
amiket írtál árakat az egyáltalán nem sok.. jobb minőségű bugyit vagy melltartót 5-10 ezerért veszek itthon. külföldön meg magasabb a fizetés.
2015. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Woman's secret-ből veszek fehérneműt, mert az szép és minőségi. Ott 1 darab bugyi + a hozzá illő melltartó 10-11 ezer...
2022. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!