Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alkatnak állnának jól...

Milyen alkatnak állnának jól ezek a szoknyák? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintem az első a jobb:D Szerintetek jól nézne ki az első szoknyához egy teljesen sima fekete magassarkú egy egyszerű felsőrészhez?

Csak azt nem tudom h. milyen felsőt vennék fel az elsőhöz mármint h. inkább testhez simulós felsőt?Az illik a kicsit magasítottabb derekú szoknyákhoz?


2010. márc. 4. 19:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs nem felsőrészhez hanem felsővel:D
2010. márc. 4. 19:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami buggyos ujjú, régi stílusú felsővel nézne ki jól
2010. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aha szerintem is valami buggyosabbal, lazábbal, mert egy szűk felsővel már kicsit olyan túl szűk hatása lenne, mintha nem lenne helyed a ruhában vagy nem is tudom ,olyan túl összepréselt lenne szerintem. Amúgy szerintem azoknak állnak jól ezek a szoknyák, akik vékonyak, és nem nagy a csípőjük
2010. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szatén blúz mondjuk egy piros lenne a legjobb hozzá!
2010. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsabós blúzokkal szokták hordani a magas derekú szoknyákat. De ha vannak melleid, garbóval is felveheted, meg egyszerűbb blúzokkal is. Mindenképpen passzos legyen hogy be tudd rakni a szoknyába.
2010. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első az jobb ....valami színes, mintás inggel vedd fel...és rakd be egy magassarkú cipővel (pl.hogyha valami pirosas-rózsaszínes inget veszel akkor mustárszínű cipőt ha kék inget akkor szürke cipőt...)

Remélem tudtam segíteni :)

2010. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Első

ilyen blúzokkal:

[link]


[link]


és innen a második: [link]

ja és vékonyaknak

2010. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
Én nagyon vékony vagyok, de sztem ezekben a nagyon szűk szoknyákban mindenki kicsit a kötözött sonkához hasonlít. Senkinek nem áll jól...
2010. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!