Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy párduc mintás tűsarkúhoz,...

Egy párduc mintás tűsarkúhoz, ami elől nyitott és egy fémcsat fut át az orrán, mit lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az a szandál, de mihez vegyem fel, ha megveszem?


Színek stb. Segítenétek?!


2010. márc. 4. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Feketéhez nagyon jól passzolhat, de sztem a szürke se rossz.
2010. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerintem úgy ne vedd fel, hogy valamelyik ruhád is párducmintás. Az már kicsit sok lenne.
2010. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, én igazából egy térdig érő, szűkített fekete szoknyára gondoltam. De milyen legyen akkor a felső?
2010. márc. 4. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan színekkel vedd fel, amik szerepelne a cipődben. Gondolom fekete- barna- fehér a cipő, a többi cuccod is legyen ezekből a színekből. És egyszerű darabok. A fekete szoknya tökéletes :)
2010. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

prostikaa :D

neem csak vicc :P am ha így akarsz felöltözni,és ha valamelyik pasi nem bámul meg,az vagy b*zi,vagy nem vonzódik a lányokhoz xD

2010. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért az prostis? Ez egy gyögyörű elegáns cipő. Kissé krém színű a pereme meg a sarka, belül pedig leopárd mintás, de nem az a rikítós, hanem passzol a peremszínhez, olyan halványabb, de csodaszép szandálka. :)


Ahhoz, hogy egy pasi megbámuljon, írtó dögös test kell, nekem az nincs. :)


Sokat híztam, 65 kg vagyok.

2010. márc. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!