Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki külföldön is járatos...

Aki külföldön is járatos megírná, hogy a külföldi nők miben igényesebbek/igénytelenebbek, mint a magyarok?

Figyelt kérdés

Ugyanis szokták ezt mondani, hogy a magyar nők szépek, ápoltak, szemben pl az Angolokkal.


Ezekre szeretnék példákat.


(Egy minapi kérdés adta az ötletet ehhez a kérdéshez. Szóval nem provokációnak szánom:)



2015. júl. 17. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván, mert ott magasabb az anyagi színvonal mint a nálunk.
2015. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
micsoda? Szerintem olvasd el újra.
2015. júl. 17. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ahol jártam mindenhol megfigyeltem, hogy nem ilyen béna divatmajmolósak a nők (már bocsánat) mint nálunk, és ezért néznek ki sokkal jobban. Tehát nálunk divatba jött a tunika cicanacival és mindenki azt hordta hirtelen, akár az is aki hurkásan kövér és bénán áll rajta. Külföldön ilyet én nem láttam, ugyanúgy divatba jött ott, de attól még a nők tudták mi áll nekik jól, milyen a stílusuk és azt hordták, akár bő nadrág, akár rakott szoknya, akármi ami nem divat azt is ugyanúgy felveszik. És ettől néznek ki sokkal jobban, mert nem egyforma mindenki, hanem van stílusuk, ízlésük. A magyaroknak nem nagyon van.

Aztán persze van nálunk a szoli mánia, máshol meg nyáron kis esernyővel járnak hogy ne barnuljon le az arcuk, válluk, vagy alap hogy fényvédőt használnak, a szoli nem divat, mert egészségtelen és ott mintha több esze lenne a nőknek, tudják hogy a szolitól ronda öreg bőrük lenne, ezért nem járnak annyian ilyen helyekre, inkább szauna vagy hasonlók a menő, ami jót tesz. Magyarországon meg már lassan minden sarkon 2 szoli van mert mindenki oda jár ha kell ha nem.

2015. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont hogy fordítva hallom mindig. Hogy a magyarok a szépek, az angolok a csúnyák.
2015. júl. 17. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Az angol nők nagyon igénytelenek. Ez így van. A magyar nők sokkal szebbek is.

Olaszországban, főleg Milano belvárosában szépen öltözött emberek vannak. Viszont kevés számomra szép olasz nőt láttam.

Az orosz nők gyönyörűek, és nagyon tudnak öltözködni. Jellemzően kiszúrhatóak, mert mindenhol tűsarkúban közlekednek, nyaralás közben a római macskaköveken is pl.

A török nőknél nagyon jellemző, hogy anyagi helyzettől függ. Láttam nagyon igényteleneket, csúnyák arc viszont luxus helyeken láttam gyönyörűeket!

Alapvetően azt gondolom, hogy a magyar nők szépek. Csak ugye van aki kihozza magából a legjobbat, van aki nem.

2015. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

a 3-as nagyjából leírta az igazságot.


külföldön a a nőknek általában van stílusuk. Magyarországon a nők többsége teljesen egyforma: túlzásba vitt smink, kihívó öltözködés, ugyanazok a borzalmas divatosnak számító ruhák.


ami még feltűnő, hogy a külföldi nők között sokkal több olyan van, akinek van vmi értelmes hobbija vagy olyan, akit érdekel a sport, tudomány.


"Ugyanis szokták ezt mondani, hogy a magyar nők szépek, ápoltak, szemben pl az Angolokkal."


tudod, ki mit ért ápoltság vagy igényesség alatt. sztem az igényes ember törődik a testével és igyekszik formálni a személyiségét. az átlagos magyar nő vagy kövér, vagy semmi alakja, de azért agyonsminkeli magát és szétfesti a haját...


a belsőről ne is bezséljünk. pl. a lengyel nőket le lehet szólítani beszélgetni, nem fintorognak, mint magyar nőtársaik.


a magyar nők szépek meg egy mítosz. átlagos kinézetűek, csak - ahogy feljebb írtam - túl sok sminket használnak és nagyon kihívóan öltözködnek, ezekben emelkednek ki, meg persze a beképzeltségben.

2015. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!