Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az egyik osztálytársamon kb...

Az egyik osztálytársamon kb 5melltartó vanlátszik is a sok pánt, miért van ez? 15L

Figyelt kérdés
Ünneplő ruha alatt láttuk ezt sokszor mert mögötte szoktam ülni.

2015. júl. 17. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom evvel növeli a mellét. Nem Fanni a neve?
2015. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsô, loooool
2015. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fanni
2015. júl. 17. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak top vagy pántos relső van a ruhája alatt. Gondolom elég ritka, de például nekem van egy ismerősöm, aki hihetetlenül fázós (nem beteg) és még nyáron is mindig felhúz egy atlétát a ruhája alá mert fázik. Vannak olyan felsők, melltartók is, amik ilyen dupla pántosak is. Vagy nyilván az is lehet, hogy több melltartó van rajta, de azt el nem tudom képzelni, hogy miért....szerintem úgy azért elég hülyén nézne ki...
2015. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, miért, de ez nagyon vicces :D
2015. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerosom, 13 eves, es felvesz egy melltartot, ra meg egy gyerekmelltartot, ilyen kapocs nelkulit.. Nem mondja meg, miert...
2015. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy melle van lehet hogy egy nem tart eléggé. Ha kicsi akkor azt akarja hogy nagyobb legyen. Ha az anyukája nem vesz neki szivacsosat, akkor nem akarja hogy átlátsszon a mellbimbója.
2015. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki felvesz egy melltartót, rá egy topot, lehet, hogy vele is így van, csak az ünneplő alá még trikót is vesz. Ezért látszódhat, hogy több pánt van.
2015. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!