Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismertek olcsó bizsu boltot...

Ismertek olcsó bizsu boltot Budapesten?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az ékszereket, de sajnos mindig beleválasztok. :( Ma is elmentem egy nevesebb bizsu boltba, és egyből kifogtam egy 5000 forintos karkötőt. Ennyit nem szeretnék kiadni egy bizsuért. Kis eldugott helyek is jöhetnek, ha lehet Budán, de a nagykörúton végig is jó.

A segítséget előre is köszönöm. :)



2015. júl. 17. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Bakancsos úti piac, például.

"Óccó óccó nemdlága, ed dalab öccá, szok dalab eze, veszed, viszed!"

2015. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Még jöhetnek válaszok!

2015. júl. 17. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tudsz algolul, akkor érdemes felregisztrálnod ebay-re, mert ott ugyanazokat a bizsukat árulják, mint amiket a Six-ben, Bijou Brigitte-ben, Claire's-ben meg a többiben, csak amíg ezek a boltok 3-4000 ezrekért vesztegetnek egy nagyobb darabot, addig teljesen ugyanazt megkapod ebay-en 200-300 Ft-ért. Csak 3-4 hetet kell várni, amíg megérkeznek.
2015. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is :)
2015. júl. 17. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor neked Ebay kell vagy Shopmissa! Hidd el, én is nagy gyűjtögető vagyok! ;)
2015. júl. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 voltam. Ezeknél semmi sem olcsóbb! Ebayen 500-800 ft ami itthon sok ezer, de van rendeteg 1 dolláros is, Shopmissan meg minden 1 dollár, meglepően jó minőséggel!
2015. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, mindenféleképpen megnézem. :)
2015. júl. 20. 19:22
 8/8 mezsoo válasza:

Kék Katica Bizsu Újpesten a Kemény Gusztáv utca 1. szám alatt az 1 Metrótól 2 percre.Pontos infó a


[link]

2020. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!