Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az oltozkodesi stilusod...

Milyen az oltozkodesi stilusod? Mennyire letisztult? Hany eves vagy? Fiu/lany?

Figyelt kérdés
Laza, sportos, utcai, casual, grunge, klasszikusan elegáns, vintage stílus, bohó avagy bohém, muvesz kinezet
2010. márc. 5. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egyszerű,nem öltözködök kihívóan. A méretemnek megfelelő ruhát hordok :D Általában 1 kicsit kivágott felső és farmer. A felsőm általában vagy fekete,kék,rózsaszín vagy piros :D

15/L

2010. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sportos
2010. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Metálos
2010. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

22/F


Abszolut sportosan

2010. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen kedvem van épp, úgy öltözködöm. Van hogy laza, máskor inkább kicsit elegánsabb, van hogy vagányabban... Attól is függ, hogy épp hova kell felöltöznöm. Munkához pl. inkább kicsit elegánsabban, koncertre előkerülnek a vadabb göncök, bakancs stb.
2010. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik éppen tetszik.Nincs konkrét stílus amit követek...

Vannak sportosabb és csinosabb,elegánsabb ruháim is.Olyan ruhákat hordok,amik jól állnak.

15/L

2010. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

14:45-ös vagyok. Azt lefelejtettem, hogy 22 éves lány vagyok.

Szerintem öltözködésnél az a lényeg, hogy mindenki olyan ruhákat viseljen, amiben jól érzi magát, illetve persze ami jól is mutat rajta. Mint már írtam, én is így csinálom.

2010. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
cyber goth?
2010. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Hát nehéz eldönteni így leírom:

színes nadrág, rá mintás szoknya, általában 2 vagy több felső egymásravéve(póló, rá színes toppok), sálak(indiai mintás általában de van 1 kockás is, az színes de ritkán hordom), cipőbe nekem a Vans-em a legkényelmesebb, ha nyár és meleg van akkor tornacipő vagy slipon(bár tornacipőt már 13éveskorom óta hordok). Szeretem nagyon a színeket, mintákat keverni! Sokékszerem van, karkőtök(általában barátoktol kaptam őket), nyakláncok, fülbevalók... Na meg a piercinjeim és a tágitóim. :D Táskának ilyen tarisznyáim vannak vagy pedig a jóöreg szimatszatyrom :D (L) :D

Hát ez voltam. Döntse el mindenki, hová sorol, mert más ezek szerint mindig jobban tudja. ;)

17L

2010. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

casual.

nőies.

18/L

2010. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!