Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bp-en van olyan bolt, ahol...

Bp-en van olyan bolt, ahol felsőkategóriás férfi cipőket lehet kapni, többféle márkát?

Figyelt kérdés

Pl. Gucci, Guardiani, D&G, Richmond, stb.

Tudom, hogy az Andrássy-n van külön-külön üzletük, de olyan boltra gondolok, ahol egy helyen árulnak sok márkát.



2015. júl. 19. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Icons by Bizanc, Heaven Store.

De ahogy írtad, a márkaboltok az Andrássyn.

2015. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, annyit hozzátennék, hogy sajnos csak ezek vannak... Magyaroknak ugyebár nem kellett az Il Bacio... :( Még ebben a hónapban ott is szét tudsz nézni, de már nagyon kihordták!
2015. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezek merre vannak, utcát tudsz esetleg?

És milyen a választék?

Mert a Stíle-ben voltam, hát ott nem mondhatnám, hogy olyan hatalmas volt férfi cipőből a választék. Volt vagy 6-8 db, és ennyi.

2015. júl. 20. 06:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, és azt nem tudod esetleg, hogy a Guardiani az Andrássyról hová költözött? Mert a boltjuk tök üres, be van zárva és semmi kiírás, hogy hová költöztek volna.

Vagy bezárt teljesen??

2015. júl. 20. 07:00
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bizánc a Váci Utcában van, a Heaven a Fehér hajó utcában.


Szerintem teljesen bezárt sajnos!

2015. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi, meg fogom nézni!

Választék amúgy milyen? Főként milyen márkák vannak?

2015. júl. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!