Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miét van az hogy...

Szerintetek miét van az hogy míg a nők viselhetnek egybe részes fürdő ruhát, addig a férfiaknak ez tabu? és most nem Boratra gondolok, hanem mondjuk búvárruhára. Komolyan sokkal esztétikusabb lenne és amúgy biztonságosabb is.

Figyelt kérdés

Számomra nagyon undorító hogy más férfiaknak kell a csöcsét bámulni a strandon, még akkor is ha az nem háj hanem izomzat. én egy normális alkatú férfi vagyok, de engem is piszkosul tud feszélyezni és zavarni ha megbámulnak más emberek. nem szeretem magamat mutogatni. és nem értem miért tabu normális rövid egybe részes úszóruhát viselni férfiaknak??? - NEM BORAT STÍLUSBAN :D-


[link]


2015. júl. 20. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond, ki mondta, hogy tabu? Azt viselsz amit akarsz. Ha buvár ruhát akkor viseld azt. Az már más kérdés, hogy elég röhejes egy 80 centis vízben buvár ruhában pancsikolni, de ha te abban akarsz lenne, akkor vedd fel. Hidd el, senkit nem érdekel miben vagy, csak téged.
2015. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mi lenne akkor ha inkább magaddal foglalkoznál és nem egy vadidegen emberrel hogy az számodra mennyire röhejes? :D


Mellesleg 80 centis víz? beteg vagy?:D én úszni szeretek nem pancsikólni. a büdös életben nem pancsikoltam. 7-8 évesen már átúsztam a dunának egyik kisebb szakaszát már akkor. ok, jöttek mellettem csónakkal de megcsináltam. az a dagonyázás, pancsikolás, egész nap mint egy víziló az iszapban nekem hihetetlenül nem jön be. én sportolni és mozogni szeretek nem fonnyadni a napon. ennyi. és ne vedd ezt támadásnak ha lehet!

2015. júl. 20. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mennyivel esztétikusabb, ha valakinek csak a karja és a lába barnul le? Sosem gondoltam, hogy a férfiaknak is takargatni kellene a mellbimbójukat, de ha ez téged feszélyez, nyugodtan viselhetsz a strandon fürdőnadrághoz egy vékony, könnyű anyagú sport trikót, ujjatlan pólót.
2015. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom ésszel nem vagy megáldva. Mint írtam, senkit nem érdekel, hogy te miben leszel a strandon, tó partján, folyó mellett, Balatonon, Velencei tónál, vagy egy pocsolya mellett. Világos? Abban mész amiben akarsz. Mit nem lehet ezen megérteni?? Nyilván csak annyi eszed van, hogy rögtön letámad az embert.. Hát ha ennyire ostoba vagy.. akkor lelked rajta. Engem nem húztál fel, mert én alapból nem foglalkozom bolondokkal.

További szép napot neked. Ne vedd sértésnek.

2015. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a hülye, ésszel meg nem áldott ember nemrég végzett az egyetemen mérnöki szakon! ennyit rólad.
2015. júl. 20. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyel fel melltartot.
2015. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán felvehetsz azt,amit szeretnél:)

De amúgy.... Ha nyakig érő vízben úszol,ki sem látszasz, szóval mindegy mi van rajtad:D

Ha meg kimész a partra, fel tudsz venni egy trikót.

2015. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor minek bámulod? :D Ezt sose értem... :D
2015. aug. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!