Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert van az, hogy egyes...

Miert van az, hogy egyes lanyok/nok barmit is kapnak magukra, noiesebbek, mint amilyen en valaha is tudnek lenni? Ok noiesek, en meg nem, es kesz, ennyi?

Figyelt kérdés

Van rajtam egy kis felesleg, de sztem ez mind1, mert manapsag egyre tobb olyan lanyt/not latok, aki a maga 5-20 kg feleslegevel is noiesebben nez ki, mint en. Tudni kell, hogy eddig ilyen sportos/kenyelmes cuccokat hordtam, de most szep lassan szeretnek kicsit noiesedni. De nem megy! Nekem soha semmi nem all ugy, mint masoknak!

Van meg igy ezzel valaki? Mit csinaljak? Maradjak a sportosnal?

19/l


2010. márc. 5. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy fiús alkatú vagy. Rajtad nem fog úgy állni, mint egy homokóra alkatú lányon.
2010. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak te látod így...
2010. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

na eezel én is így vagyok..képzeld mikor nőcisebben felőltőzők,akkor jól érzem magam..de amint utcára lépek ugyérzem mindenki engem néz,hogy te jó ég...meg ha magassarkút veszek nem érzem jól magam benne,pedig nyilván előnyős mert nyújtja az alakot...próbálkoztam lógós fülbevalókkal de pár utcán tőltőtt perc után inkább kiveszem..

Szerintem nem nekem való és kész..inkább vagyok sportos egy jó zsebes gatyóban,és egy jó kis felsőben,és a kedvenc converse cipőmben..abban legalább tudok is menniXD

2010. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is számít, hogy hogyan viseled azokat a nőiesebb ruhákat.

Próbáld meg, hogy kihúzod magad, kisebbeket lépsz, ha leülsz nem nyitod szét a térdeidet...

Esetleg próbálj felvenni kicsit magassarkú cipőt (szóval csak ilyen max 3-4 cm-es sarokkal), mivel egyensúlyoznod kell benne, automatikusan kihúzod magad és szebb, nőiesebb lesz a tartásod is.

De persze időbe is telik, amíg megtalálod a hozzád illő nőiesebb cuccokat, mert azok között is van sokféle.

És nem kell rögtön drasztikusan változtatni, elég, ha eleinte csak mondjuk a szokásos nacidhoz és nőiesebb felsőt veszel fel, vagy kiegészíted fülbevalóval, nyaklánccal vagy feldobsz egy kis sminket.

Szerintem ne add fel, hosszabb távon megéri megszenvedni vele, ha csinosabb akarsz lenni.

2010. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kisugárzás
2010. márc. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! A fokozatosság elvét kövesd. Én is így vagyok/voltam vele. Mostanában megint nem akarok mást felvenni,csak farmert meg valami fölsőt. De ha jobb idő lesz, akkor remélem visszatér a nőiesebb énem.

Ne egyszerre akarj feszes felsőben, magas sarkúban, szoknyában, lógós fülbevalóban járni, mindig csak egy valamit szokj meg. Pl: farmer, felső, magas sarkú. Aztán szép lassan lehet a farmert szoknyára, a felsőt ingre cserélni.


Magadnak is szokni kell az új stílust és légy változatos. Legyen önbizalmad! Anélkül nem megy.

2010. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Linkelj kepet :):) fej nelkul :)
2010. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!