Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek van alakformáló fehérne...

Nektek van alakformáló fehérneműtök?

Figyelt kérdés

Nekem picit összeér a combon, és ruha alá vennék fel ilyen bicikli nadrág szerűt. De azon gondolkodtam hogy egy ilyen alakformáló jobb ötlet lenne. Hisz talán kissé légáteresztőbbek lehetnek. Meg akkor még alakot is formál kicsit. Gondolom nem leszed 10 cm-t azonnal. Tehát én ebben nem hiszek, csak kisimítja a ráncokat... gondolom.

Szóval akinek van, ő melyiket vette. Mennyiért? Mi a véleménye róla? stb.



2015. júl. 21. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de tervben van, hogy veszek. Mondjuk nekem inkább magasított derekú kéne, mert a hasammal nem vagyok megelégedve. Én bonprixen nézegettem, elég jó árban vannak, de a minőségüket annyira nem ismerem. Szóval ha valaki tud jó tippet, azt én is várom :D
2015. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

"Hisz talán kissé légáteresztőbbek lehetnek."


Aligha. Inkább satuszerűbbek. Könnyű anyagból nehéz olyat csinálni, ami tényleg összefog.

Ilyen időben szerintem eleve öngyilkos vállalkozás alakformáló alsóba préselni magad.


A combok kidörzsölése ellen pont megteszi egy könnyű pamut nadrág.

(Vékonyan is összeérhet, nem kell ahhoz túlsúly)

2015. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Minden esetre már hajt a kíváncsiság hogy kinek milyen tapasztalata van velük. Szóval várom még a véleményeket.
2015. júl. 21. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra a célra, amire készült, szerintem használhatatlan.

Vettem egy hasleszoritos tangát, amitől tényleg laposabb a hasam, viszont alatta es fölötte kibuggyan a háj, pedig nem sok van :)

Nyilván nem vártam tőle csodát, de azért az is durva, hogy akkor ezek szerint csak a hájmentes nőknek jó az ilyen cucc, na de nekik meg minek???? :)

2015. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Push up bugyim van. Végülis az is alakformáló.
2015. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát max push up melltartó. De az is csak ritkán. Mert amúgy igazából nem értem, mert mikor lekerül a ruha akkor úgyis minden kiderül.
2015. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyberészes alul kapcsos merevítő nélküli vastag pántos body a megoldás.

A bugyikkal nekem is háj gondom volt, ezekkel a sztreccses combnadrágokkal meg aztán végképpen mert fullasztóan izzadtam benne. Nézd meg a bonprix webshopon, ott van jó olcsón vagy duriban háda stb.

2016. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!