Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel vennétek fel ezt a...

Mivel vennétek fel ezt a szoknyát?

Figyelt kérdés

[link]

Van egy ugyan ilyen szoknyám, bár felvéve sokkal hosszabb így majdnem a derekamig felér. Hétvégén lesz egy szülinapi buli de nem tudom milyen felsőt vegyek hozzá. Előre is köszönöm :) 18/L


2015. júl. 23. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg egy fehér póló? :) vagy fekete, vagy ilyen V nyakú egy szép nyaklánccal ? :)
2015. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mintás szoknyához szerintem is egyszínű felsőt vegyél

fekete, fehér v. sötétkék (mintha a szoknyában is ilyen szín is lenne)


mivel az anyaga - ha jól látom - egyszerű pamut v. hasonló, a felsőnek se válassz mondjuk selymet v. nagyon elütőt


és mivel valszeg a hétvégén is marad a nagy meleg, inkább rövidujjút, ejtett vállút, pántosat ...


ha van olyan, ami nem harsány, elütő színnel díszített (pl. pár srassz v. flitter v. csillámfestés) akkor ez még alkalmibb is

ha nincs akkor a sima egyszínű felső + egy inkább csillogósabb mint színesebb nyaklánc(ok)

2015. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fehér top,vagy fehér ujjatlan top
2015. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fehér trikó lenne hozzá a legjobb választás, esetleg fekete! Semmiképp ne legyen mintás.
2015. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leginkabb semmivel,mert botranyosan csunya.
2015. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!