Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha trapéz nadrágot hordok?...

Gáz ha trapéz nadrágot hordok? Mindenkin csőnaci van:S

Figyelt kérdés
Nem érzem úgy, hogy annyira jól állnának a csőnacik, meg az alakom sem felelne meg hozzá. (nem az hogy kövér lennék, csak úgy gondolom, hogy ez jobban áll nekem:15/l;166/61)
2010. márc. 6. 10:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

hogy mersz így élni? :DDD

nemgáz.

2010. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

én se hordok csönacit hanem egyenes szárút.már uncsi ez a tömegdivat szerintem...

15/L

2010. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Na ezzel én is így vagyok! Hiába az a divat, ha nem áll jól! Azt kell viselni, amiben jól érzed magad, és ami jól is áll!Mellesleg a csőnacit hordó csajok felének sem áll jól!
2010. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Deszkás,laza stílusom van,nem akarok beolvadni a tömegbe,köszi,kihagynám.

Trapéznadrág adja,hordd bátran! :)

16/L

2010. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Hordj egyenes szárú farmert. Én csőnacis vagyok, de nem azért, mert most ez a divat, hanem azért, mert ez tetszik nekem. Amúgy nem gáz végülis, ha jól érzed benne magad, miért lenne?
2010. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
Igen, kösd föl magad XD
2010. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
mindenkinek más áll jól...engem pl a trapéznaci összenyom de nagyon, eleve is pici vagyok... ha jól áll miért lenne gáz? az a gáz ha nem áll jól éscsak divatozol. (:
2010. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az ember azt hordja amiben jólérzi magát, és jóláll neki. Én is szeretem a trapéznacikat. ;)
2010. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Én vegyesen használom,van csőnacim is meg trapéz gatyám is. Egyáltalán nem gáz. Ahogy mondták,nem kell a tömegdivatot követni.
2010. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
énsem hordok csőnacit, hanem egyeneset vagy enyhén trapézt. cseppet sem érzem magamat gáznak, eddig ez eszembe sem jutott csak mosthogy olvastam a kérdésed, de továbbra sem tartom gáznak.
2010. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!