Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok az új Conversehez?

Mit szóltok az új Conversehez?

Figyelt kérdés

Szerintetek a régi vagy az új jobb?


[link]



2015. júl. 24. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Király :) Amúgy ez csak ráncfelvarrás :)
2015. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem a márkajelzés nem tetszik, hogy egyszínű.
2015. júl. 24. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Belsőre biztos kényelmesebb, de a kinézete nem tetszik. Nem az az igazi Converse tornacipő fíling. Nekem a régi klasszikus jobban bejött: [link]


Most, hogy tudom, megújul, gyorsan be kell még szereznem a régiből, mielőtt elfogy :D

2015. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyanom van, amit linkeltél. Szerintem is jobb.
2015. júl. 24. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
A régi sokkal jobb volt. Ez az új nem is olyan igazi converse-es. :(
2015. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy limitált, zöld bordázottamon ugyanolyan színű a márkajelzés, ráadásul más anyagból is van, mint a megszokott, meg eddig is láttam bőr(?) feketét, amin fekete volt, nekem ezek is tetszenek.


Nincs bajom az újjal, jól néz ki, de ha ezentúl nem gyártanak fehér köröset, akkor tényleg elveszik a converse-feeling. A linkben lévőt limitáltnak el tudnám képzelni, állandónak nem jön be.


Most én is elgondolkoztam, hogy beszerezzek-e gyorsan egy klasszikus, feketét, de még van jó állapotúm (színesek), nem tudom ...


Biztos ezt is meg lehet szokni, meg first world problem, de kicsit vérzik a szívem.

2015. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elnézést, most látom, hogy a fehér kör marad, csak a színek lettek élénkebbek. Nekem pont az tetszett benne mindig, hogy az összes árnyalatból volt fakó(bb), amit mindig is preferáltam bármilyen élénkkel szemben.


Nekem ez felejtős, maximum a fehér vagy a fekete.

2015. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik :( a régi converset imádtam, ebből biztos nem vennék.
2015. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!