Fürdőruha-para?

Figyelt kérdés
Évek óta nem járok strandra, mert nem kapok a méretemben megfizethető fürdőruhát. Második éven járom meg a Balatont fürdés nélkül. Nagy mellem van (E) és széles csípőm, alsót kaptam, de felsőben csak szivacsosat és/vagy merevítőset találtam, ami iszonyat kényelmetlen. Az egyberészes szintén. A feketében járó sportmelltartós típus vagyok. Kezdem úgy érezni, hogy esélytelen. Tesco, Hervis, több kínai bolt, Decathlon, mind megvolt már, van, ami többször is, sikertelenül. Sportsdirectről nem merek rendelni, ha nem jó, többe van a visszaküldés, mint maga a cucc. Merre érdemes keresni, ha nincs tízezrem egy nyamvadt felsőre?
2015. júl. 24. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen toljad monokiniben!
2015. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen súllyal még zuhanyozni is fárasztó csöcsfix nélkül...
2015. júl. 25. 01:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy sportmelltartót és kész. Én nem vacakolnék fürdőruha keresgéléssel ilyen esetben.
2015. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legutóbb ruhástól fürödtem, bár azt nem nyilvános strandon :)
2015. júl. 25. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán jó a sportmelltartó strandra is.. :)
2015. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!