Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek sportos de divatos?

Klasszikusnarancs kérdése:

Hogyan legyek sportos de divatos?

Figyelt kérdés
szeretnem ha linkelnetek olyan oldalakat ahol vannak kepek arrol hogy hogyan tudok sportosan ,lazan oltozkodni de azert megis divatos legyen ?!

2015. júl. 25. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne a tömeg alapján öltözködj, hanem próbáld megtalálni a saját egyéniségedhez megfelelő stílust és a hozzá passzoló ruhákat is!

Az egy dolog, hogy most te egy adott képet, vagy linket vársz, és ott látod, hogy az adott modell hogyan van felöltözve, de az nem biztos, hogy rajtad is ugyanolyan jól állna!


Szerintem menj el egy boltba, próbálj fel jó néhány ruhát és variáld őket, ahogy tetszik!

2015. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oke ezt vagom.

De most mar a kerdesemre is valaszolharna valaki

2015. júl. 26. 11:36
 3/4 anonim válasza:

Khm... kirándulásra mentünk az osztállyal és 4 lány ugyanúgy öltözött fel (sportosan és "divatosan"). Megkérdeztük tőlük hogy ezt megbeszélték e és azt mondták hogy nem. Szerintem az gáz ha valaki ugyanúgy akar öltözködni és kinézni mint mindenki más.

Ezért szoktam én is a saját stílusomban öltözködni.

2015. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]


[link]


Am ha boltra is kíváncsi vagy akkor a heavy tools neked való : )

2015. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!