Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann cipő garancia?

Deichmann cipő garancia?

Figyelt kérdés
Májusban vásároltam egy nyári vászoncipőt a Deichmanban, viszont mostanra a sarkánál oldalt szétjött a varrás. Nem olyan para, mer nem lyukas, csak a külső réteg jött le ott. Viszont vissza szeretném vinni, mert két hónap után azért ez mégiscsak vicc. Hogy működik? Egyből visszaadják az árát vagy valószínűleg javítani fogják? Mivel nem olyan súlyos probléma, de azért mégiscsak szétjött ott, előfordulhat/megtehetik, hogy elküldenek?
2015. júl. 26. 19:41
 1/4 anonim válasza:
én ahányszor visza vittem mindig vissza adták a pénzt
2015. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. deichmannos cipőm festése oldalt lekopott 2 hónap alatt visszavigyem ezzel? kicsit hülyén néz ki így meg nagyon könnyen lejön a festés kimosni nem merem mert azzal le is jönne teljesen. bicózás miatt kopott inkább de nekik ezt nem kell tudni
2015. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénzt nem fognak vissza adni. Csak a legvégső esetben. A Deichmann-ba még nem vittem vissza cipőt, de ahova vissza vittem, mindig úgy zajlott, hogy felvették az adataimat, mi a cipő hibája, és elküldték bevizsgálásra, hogy javítani, vagy cserélni lehet. A javítás sose jött szóba, mindig cserélhettem. Arra figyeljetek, hogy 6 hónapig vihetitek vissza a cipőt, mert az első 6 hónapban az eladónak kell bizonyítania, hogy a cipőben már megvásárláskor benne volt a hiba. A 7. hónaptól kezdve neked kell bizonyítanod, neked kell bevizsgáltatnod, ami plusz nem tudom hány forint. A blokkot vigyétek!
2015. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is amikor viszavitem a legkiseb serulesel senki nem kerdezet semmi adatot es meg be se vizsgáltaták hanem visza adták a pénzt ez ko krétan Győrben van
2015. júl. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!