Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A ruhatáram némi átalakításra...

A ruhatáram némi átalakításra szorul. "Divatban", öltözködésben jártas lányok válaszát várom! (? )

Figyelt kérdés

Üdv! Amint azt a fentiekben is említettem,a ruhatáram egyenlőre egy trágyakupac,szóval átalakításra szorul. A kérdésem annyi lenne,hogy milyen boltot tudnátok ajánlani,ami a stílusomhoz (lent) igazodik.

Alternatív "stílusom van" (már ha van. Tetszenek a méretemtől nagyobb,bővebb ruhák. Imádom az aranyos,fodros,csipkés "kawaii" cuccokat. Tetszenek a pasztell színek,a pöttyök,fodrok,csíkok,minták.Bejönnek a platformos cipők is,kardigánok,bubigallér....Csak egyenlőre nem tudom..D: Még sehol nem találtam ilyesmiket.

A Takkoban,és a H&M-ben volt egy-két szép darab,meg Ebay-en láttam,de rendelni sajnos nem tudok D:...Btw.15 éves vagyok (és tudom,hogy nekem már nem a kislányos ruhák valók,de ez van...c:)UI: A LizLisa márka kb.mindent elmond a nekem való ruhákról. (de ez megintcsak elérhetetlen)

Bocsi a regényért,köszi minden NORMÁLIS választ!



2015. júl. 27. 15:21
 1/3 anonim válasza:

Szia

Turkálókban próbálkoztál már? Én a hádában rengeteg aranyos holmit szoktam találni,nem is akkora pénzkidobás,csak ki kell mosni és semmi baja nincsen..:D

Ilyen helyeken lehet találni különlegesebb ruhákat,és nincsen rajta minden második emberen szerencsére.

Metróaluljárókban is szoktak néha édes ruhák lenni,a nyugatinál és a blahán pl szerintem még mindig vannak.

Mondocon-on,animés piacokon szoktak ilyen ruhák lenni és a facebookon is vannak olyan csoportok ahol ilyen ruhákat árulnak.:)

2015. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
e-bay-ről, alliexpressről rengeteg ilyen japán stílusú ruhát lehet rendelni.
2015. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tally, H&M és akár Forever21 de az legközelebb Bécsben van csak ha jól tudom. Esetleg szóba jöhet a New Yorker vagy akár a Zara is, mindenhova érdemes benézni.
2015. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!