Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt fel lehet venni buliba?

Ezt fel lehet venni buliba?

Figyelt kérdés
Morrisonsba szoktam járni, 18 vagyok és szeretem az ilyen cuccokat. Írjátok le azt is, mi a véleményetek a ruháról :)
2010. márc. 6. 18:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

De jó, hogy linkelni nem lehet normálisan, nem én írtam nagybetűvel W-t.... ÚJRA:


www.kepfeltoltes.hu/view/100306/DSC01077_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2010. márc. 6. 18:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Könyörgöm tanuljatok meg linkelni !!!
2010. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

előzővagyok.


de nekem a felső nem tetszik.. szerintem nem valami nőies vagy nem tudom.. egyáltalán nem tetszik.. :/ nem is az én világom meg amúgy se >.<


de ha te szereted és illik is hozzád akkor jó

2010. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
sztem kislányos
2010. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg a felső nem valami nőies, és sokkal jobban feldobná a farmert is egy dekoltált, színes felső. :)
2010. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
sunáználak...:P
2010. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:D:D köszi :P Szerintem is kislányos, de én ilyen vagyok. Kislánynak öltözött nő :D Nem szeretem kirakni a melleim, volt már belőle incidens. :D

Akkor ezt majd csak pizsamának használom, ne hogy dedosnak nézzenek :D:D

2010. márc. 6. 18:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hétköznapra nagyon klassz a felső, buliba sem kell ribiskedni de valami feltünöbb szinű vagy flitterekkel diszitett egyszerű fazonú póló jobb lenne.
2010. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nincs vele semmi probléma, felveheted. nem kell a bulikba sem mindig extravagáns, csili-vili cuccokat felvenni.
2010. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit régimódi, viszont ha hosszabb fekete vagy sötét hajad van, akkor nagyon jól állhat.
2010. márc. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!