Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van esély, hogy visszavegyék...

Van esély, hogy visszavegyék a H&M-ben a nadrágomat?

Figyelt kérdés

A nagynéném vett nekem ott egy nadrágot,de kisebb a méret mint kéne, viszont a címkét letépte az ár miatt.(mármint ami rá volt tűzve, a belsejében lévő címkék meg vannak)

Meg van a blokk és a letépett címke is, a kukából halásztuk elő, de csak 30 km-re van a legközelebbi H&M üzlet, nem szeretnék feleslegesen bemenni.

A nadrág nem koszos, nem volt mosva, rövid ideig hordtam.(pár órát -ezt persze nem tenném hozzá az üzletben)


2015. júl. 29. 14:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban ugyan ilyenre szeretném kicserélni, egyel nagyobb méretben.
2015. júl. 29. 14:49
 2/4 anonim ***** válasza:

én tesómmal vetettem egy cipőt,aki 200km-re lakik tőlem, és mikor vette, mondta az eladó hogy 30 napig még visszacserélik..(látatlanba senki se tudta hogy jó lesz e)

de szerintem helytől is függ, vagy eladótól.

2015. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és ugyanúgy h&m
2015. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
30 nap és igen,ne aggódj,legalább megvan a címke,fel tudják ők rakni mégegyszer.
2015. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!