Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba nem gáz, ha felveszem...

Suliba nem gáz, ha felveszem a békebeli kanálzsebes gyakorlónadrágjaimat+ mellé málhazsákot hordok és USA boonie kalapot?

Figyelt kérdés
Most megyek középsuliba és kiváncsi vagyok más véleményére is.

2015. júl. 30. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
nincs itt szó öltönyröl meg ingről... póló valami normális meg valami egyszínű nadrág. nem kell hogy farmer legyen. nem kellmakulátlanul elegánsnak lenni, csak azt kéne hogy érezd hogy ahogy minden helyzetben megvan a megfelelő viselkedési forma, úgy minden alkalomhoz megvan a megfelelő öltözködés. egy jégkorong meccsre nem megyek ki pólóban meg rövidnadrágban barmilyen jó idő is van odakint, és nyáron nem megyek ki a strandra a hokimeccsre járós Miskolci Jegesmedvék mezembe alatta egy vastag pulcsival.
2015. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Pólóból csak olívazöld,fekete esetleg fehér színűt hordok. + túrabakancsot.
2015. júl. 30. 22:08
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

A horgászos hasonlattal már mindent leírtak, amit én is gondolok.

Még ha nem is vallod be, ez egy fajta kitörés, magamutogatás akar lenni. Ahogy a 14 éves horgászkatonák, úgy az alsójukat mutogató, szemüket hajukba zselézők,... is megmosolyogtatnak.

4 évre megbélyegzed magad, te leszel a kishülye.

Póló(milliónyi fazon:kerek nyakú, V nyakú, piké, színű, mintával vagy nélküle), nadrág, normális cipő(túrázni megyünk túracipőben), hátizsák.

Legyen az embernek egyénisége, de tudjon megjelenni normálisan a hétköznapokban.

2015. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
25%
Szia! Láttam a kérdésed. Szrj le mindenkit! Nehogy már másoknak akarj megfelelni! Az embereknek akkor is lesz bajuk veled, ha pl "normálisan" öltöznél fel. Én 18 éves lány vagyok, volt már a hajam minden színű, csak feketében járok, 20 soros bakancsban és málhát hordok. Gimnáziumba jártam, legjobb tanuló voltam, a tanárok imádtak. Az érettségim nekem lett a legjobb. Most is sulizok, és senki nem néz le a stílusom miatt. Legyél mindig önmagad. Ha valaki kinevet, vagy hülyének néz, az az ő gondja. Semmi nem gáz, csak add önmagad. Remélem segítettem :)Ha jobban megismernek, nem azt fogják nézni, hogy hogy öltözöl. Amúgy is, aki első látásra ítél el másokat, az egy p_csköszörű.
2015. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Én a kalapot nem hordanám, de a többi az nekem is stimmelt, sőt még ma is szívesen felveszem őket 28 évesen. Mi a te korodban, folyamatosan koncertekre jártunk, meg parkokba lógtunk suli után, hétvégén, nem ritkán össze is verekedtünk másik társaságokkal ha balhézni lehetett nem hagytuk ki. Terep nadrág, bomber dzseki, acélbetétes bakancs. Mi a paraktikusság miadt hordtuk, meg mert ilyenek voltak az akkori punkskinrokker gyerekek :D Bárhol elfeküdhettél benne, nagy ívbe tettél rá ha koszos lett. Jó világ volt :D Persze az iskolában folyamatos volt az ellentét az öltözködésünk miatt , a gyémántfülbevalós félhomok diszkósokkal, meg a többi ratyi gyerekkel, de ezt vállalni kell, a férfinak vállalni kell magát!
2015. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!