Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon világos rózsaszín...

Nagyon világos rózsaszín hátul teljesen csipkés ruhához ilyen melltartót javasolnátok?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy fehér vagy világos rózsaszín csipkés anyagú melltartót vennék fel hozzá, de ha a csipke alól látszik a melltartó az valaki szerint ízléstelen, bár szerintem ha nem túl feltűnő akkor nincs vele gond. :) De hátha van valakinek valami ötlete e dolgot illetően. Tudom vannak ilyen melltartót helyettesítő mellre tapadó "melltartók" de tapasztaltam hogy egyáltalán nem is ragad csak egy nagyon picit ráadásul esküvőre megyek, így táncolás közben nem lenne előnyös ha az szépen kiugrana a ruha mellkivágásából :D
2015. júl. 30. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Sima rózsaszín vagy bőrszínű topot vegyél alá, vagy olyan melltartót aminek oldalt/elől van a csatja, hátul csak sima anyag.
2015. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!