Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Jajcica üzletről?

Mit gondoltok a Jajcica üzletről?

Figyelt kérdés

Én eddig csak egyszer jártam ott, amikor Bp-n voltam, elég drágásak (legalábbis nekem), de vettem egy szép szoknyát :)

Ti szoktatok ott vásárolni/nézelődni?

Főleg fiatalok válasza érdekel!



2015. júl. 31. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok jó és érdekes cucc van ott, az üzlet hangulata nagyon tetszik, de az árakkal nem voltam kibékülve....használt Shellys bakancsot akartam venni-olcsóbban megrendeltem ugyan azt netről természetesen új állapotban, mint amit ott néztem használtan...
2015. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nos, nekem is az árrakkal volt gondom :D mikor bementem, gondoltam, na most jól bevásárolok, hát, mikor megláttam az árakat, kicsit elpirultam :D
2015. júl. 31. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, rettenetesen drága sajnos.
2015. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

viszont én nem értem, hogy miért :(

első gondolatom az volt, amikor megláttam az árcimkét, hogy "jesszusom, tán valami híresség hordta ezelőtt ezt a gatyót?!" interneten fedeztem fel a boltot, mert olyan turit kerestem, ahol rockeres, régi cuccokat leht venni, és ezt dobta ki. szóval ahhoz képest, hogy használt ruhákat lehet kapni, nagyon drágásak!

2015. júl. 31. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!