Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feszülős, divatos, térd...

Feszülős, divatos, térd fölött végződő farmersortot vehet-e fel negyvenéves, mackós férfi?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a születésnapom, a feleségem egy ilyen rövidnadrággal lepett meg. Felpróbáltam, pont jó rám, mondjuk elég sokszor ölelgetett ahhoz, hogy ismerje a derékbőségemet. Nekem kicsit furcsa, hogy kint van a teljes alsó lábszáram és a combom egy kis része, nem szoktam ilyen nadrágokat hordani. De a feleségem szeretné, ha divatosabb lennék, ezért is választotta ezt. Nem leszek benne mackós pasiként (és nem is túl fiatalként) nevetséges? A feleségem szerint semmi baj a lábaimmal, egész formásak, de ő elfogult, nem objektív ítélkező.

2015. júl. 31. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy neked mi a mackós?

A kövér, vagy az izmos, zömök?

A 40 éveddel nincs gond.

Meg ugye nem szandit veszel fel zoknival? :)

2015. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elmaradott tata, aki még a zokni + szandál kombónál tart. Sose vennék fel zoknit ilyen szerkóhoz. Pocakos vagyok, hátulról még egész tűrhető, elöl van a baj, hasra híztam, mint sok férfitársam. Nem vagyok amúgy nagydarab, de zömök sem.
2015. júl. 31. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor dolgozz rá kicsit a pocakra!Nem kell,hogy eltűnjön az egész,viszont figyelj rá,hogy ne feszüljön rajta a póló(ami amúgy a te méreted,és nem 3 mérettel kisebb/nagyobb :D )Én imádom,ha a pasinak van egy kis pocija :)

Az,meg hogy mit mondanak,ne érdekeljen,TE érezd magad benne jól,és ennyi az egész!Ha magabiztosan hordod,akkor nem leszel nevetséges,hidd el!:)

2015. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férfiaknál az extra pocak olyan, mint a nőknél az extra csípő. Hiába dolgoznak rá, felesleges, onnan fogynak utoljára. Ha a nejed szerint szép lábad van, higgy neki és hordd azt a nacit. Esetleg kérdezd meg a haverjaidat, ők biztos szétszednek apró darabokra, ha idétlen vagy benne. Lehet, hogy akkor is, ha nem. :D
2015. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeken a lábakon jól mutat az ilyen nadrág:


[link]


[link]


[link]


Ezek formásak. Nem gond, ha kicsi vékonyabb/vastagabb, de ne ilyen:


[link]


és ne ilyen:


[link]


vagy ne ilyen legyen: [link]


Sőt, ha túl izmos, az is undorító tud lenni:

[link]

2015. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!